Skocz do zawartości

acer aspire v15


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez oo21o,

Recommended Posts

Witam

wczoraj przyszedł do mnie ten laptop a dokładniej wersja VN7-591G. Laptop ogólnie super ALE mam pewne problemy a mianowicie:

1. Zainstalowałem system windows 7 ulitmate i wsadzam pendrive'a z którego instalowałem system, po czym okazuuje się że system go nie widzi. Dopiero kiedy wsadze go po raz trzeci czy czwarty do obojętnie którego portu system go zobaczy, po czym jak odłącze i podłącze go znów dzieje się to samo. Stery chipseta zainstalowane, ma ktoś może jakiś pomysł ?

2. Sterowniki a mianowicie, kiedy próbuje zainstalować launch managera pod wersje 64 bit wyskakuje okno że ten system windows nie jest obsługiwany. Sterowniki są pod windows 8 ale czy nie powinny one również działać pod windows 7 ?

3. Trzeszczenie w głośnikach. Kiedy włączam laptopa głośniki dość głośno trzeszczą, po załadowaniu systemu na chwile przestają, po czym chwile później znów słysze trzeszczenie, żeby zaraz później było cicho i tak w kółko. Odinstalowałem sterowniki i nadal to samo. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Pomogła instalacja 8, wszystko zaczęło ładnie chodzić :) Pendrivea widzi normalnie, sterowniki działają i zniknął szum w głośnikach. System kupiłem nawet oryginalny :P

do zamknięcia

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...