Skocz do zawartości

Jaki telefon do 1000pln?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dawid0032,

Recommended Posts

Witam,

wiem, że takich tematów było już krocie, przeczytałem chyba wszystkie, jednak dalej nic mnie nie przekonuje...

zatem planuję w najbliższym czasie wymienić mój już bardzo wysłużony telefon na coś nowszego. Czego oczekuje?

-dobrej jakości wykonania oraz jak najmniejszej awaryjności.

Wydajność i reszta to sprawa drugorzędna.

Jakiś czas temu byłem w posiadaniu lumii 630, wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że nie współpracowała z moimi słuchawkami (dźwięk mono) :/ A, właśnie, telefon musi być nowy, może być sklep internetowy jak i stacjonarny. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wysyłka do Hongkongu.

Post już zgłoszony jako niekompetencja.

 

Powód - Autor jak napisał korzysta z wysłużonego telefonu i oczekuje jak najmniejszej awaryjności od nowego sprzętu. Polecanie w takim wypadku chińczyka to nic innego jak wprowadzanie w błąd.

Link to post
Share on other sites

Odsyłanie do chin trwa i kosztuje, nie ma pewności że wróci. I co wtedy zrobisz ? Zgłosisz na policję ? Wysmieją Cię.

Jak Chińczycy wejdą do Europy i Polski wraz z serwisem to owszem ale teraz są to jednorazowki. Gdzie to naprawisz ?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Znam kilka przypadków, gdzie ludzie wysyłali na gwarancję i już nie wracały a kosztowały 1000 z hakiem woęc może to być średnio opłacalne. I nic wtedy nie zrobisz więc lepiej spać spokojnie.

Większa większość osób tutaj Ci to powie

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ciekawe, a na forum o chińskich telefonach, gdzie ludzie dziennie setkami kupują telefony prosto z chin jakoś nie ma takich przypadków żeby komuś nie odesłali telefonu z gwarancji. Już nie wspomnę że np. aliexpress chroni kupujących, czego nie można powiedzieć o allegro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...