Skocz do zawartości

dziwna przypadlosc q6600


Recommended Posts

tylko ze ja nie wiem czy lepiej jak jest wiecej czy mniej :)

tu moj test http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 44684.html

jutro chyba kupuje dysk mimo wszystko bo nawet jezeli to nie on jest winowajca to i tak 250gb to juz mi zamalo i trzeba kupic...chyba skusze sie na tego segate

ale mimo to jeszcze na ten test prosze o odpowiedz

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

wiesz ze na styk ale wyrabiam. powiedz mi jeszcze jedno jak wloze ten dysk to stary lepiej wyciagnac?jak to jest z tym ustawieniem ktory dysk jest master a ktory podrzedny???czy nie ma czegos takiego???jutro zamawiam twardziela raczje skusilem sie na tego segate chyba ze akurat w lokalnym sklepiku go nie bedzie to wtedy wezne samsunga...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam jeszcze jedno male pytanie czy dwa dyski pracujace jednoczesnie nie beda sie zwalniac nawzajem?albo raczej czy ten gorszy nie bedzie spowalnial lepszego :roll:

wiem ze laczenie dyskow w RAID daje wzrost wydajnosci ale ja ich laczyl nie bede...kazdy bedzie pracowal osobno....czy to cos przeszkadza???

Link to post
Share on other sites

no ja wiem ze tak niezrobie ale przeciez nie o to chodzi chyba...zeby sie nie mulilo to wazne zeby na tym szybszym dysku byl system podstawowe programy oraz gry jezeli na ich szybkosci wczytywania tez mi zalezy tak???ten dysk drugi wykorzystam jako magazyn zdjec muzyki itp rzeczy...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Panowie jezeli chodzi o zabawe z dyskiem twardym to musze przyznac ze jestem lewy chcialem zadac jeszcze jedno pytanie :oops:

mianowicie co zrobic ze swierzym dyskiem?trzeba go sformatowac nastempnie podzielic na partycje...wszystko to robic z wysokosci systemu i przy urzyciu narzedzi systemowych?czy moze polecacie jakis inny program ktory lepiej sobie z tym poradzi?dzisiaj bede juz mial dysk twardy wiec byl bym dzieczny za jakies podpowiedzi :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam ponownie :menda:

zdaje relacje z zakupu HDD

zakupilem samsunga f3 (w sklepie w ktorym kupowalem segate 12 byl ponad 30zl drozszy :P )

ogolnie jestem zadowolony dysk jest cichy jedynie przy rozruchu wyraznie slychac rospedzajaca sie glowice po za tym cisza...drugi dysk jest wyraznie glosniejszy.co do niego mam pare watpliwosci.mianowicie czy to normalne ze dysk nr2 (na ktorym sa tylko zbedne rzeczy)gdy z niego niekorzystam wylacza sie???nie przeszkadza mi to ale chcem dowiedziec sie czy tak ma byc...

po za tym namieszalem troche bardzo w partycjach tego dysku i nie wiem czy jest ok

scren przedstawia wszystko: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... c9a7e.html

chodzi o to dlaczego zrobil sie z niego wolumin prosty i co dziwniejsze choc jest to jeden caly dysk to dalej ma tak jak by partycje ;) jak zrobic to tak zeby bylo dobrze???

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam ;)

pozwolcie ze odswierze temat :D chcem go odswierzyc poniewaz zauwazylem pewna rzecz ktora wiele moze wyjasnic.

ostatnio siedzac przy kompie wlaczylem muzyke w winampie i jednoczesnie uruchomilem skan w antyvirusie (nod32). gdy rozpoczelo sie skanowanie muzyka zwolnila zaczela sie przycinac i leciala z nieplynna predkoscia.wszystko bylo na tyle wyrazne ze bez dluzszej chwili mozna bylo to uslyszec. przypomne ze zrezygnowalem ze zintegrowanej karty muzycznej na rzecz craetive x-fi (podlaczona pod port PCI)

dyski to samsung f3 500gb i wd caviar 250gb.

ten przyklad pokazuje ze karta muzyczna dziala na niekorzysc dysku i odwrotnie.pytanie teraz dlaczego tak sie dzieje i jak mozna sie z tym uporac?

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam mazi12435 :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...