Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam  :) Mam pytanko- Chce kupić sobie "xperie Z" z allegro ale czy one są oryginalne? kosztują od 600 do 750 zł czy to nie są podróby lub jakieś psujące się modele? Bo jak patrzyłem ceny w rożnych sklepach(media-mark itp.itd.) to kosztowały około 1200-1400 zł. Z góry dziękuje za odpowiedź.  8-)

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki wielkie. A w rtv euro agd będzie ona jeszcze dostępną? bo słyszałem ze tam chodzą około 900zł ( i to chyba oryginały ) ale patrze na ich stronę i widzę "Przepraszamy produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie." :(

 

 

I jeszcze znalazłem coś takiego. Jak myślicie, oryginalny? - http://allegro.pl/sony-xperia-z-gwarancja-bez-simlock-i5085444959.html

Edytowane przez rudglez
Link to post
Share on other sites

Ekran ma dobry ? Ty chyba jeszcze dobrego ekranu nie widziałeś. Z ma tragiczny ekran jak na byłego flagowca. Niby full hd, ale kolory ma blade jak wyblakłe a o kątach widzenia nawet już nie wspominam.Aparat też nie powala

Tak lepiej w nie zainwestować

Link to post
Share on other sites

 

 

rysiooo - Ekran ma dobry i aparat również . Stary ale do dzisiaj bije dużo telefonów na głowę

No chyba nie widziałeś dobrego ekranu. To był flagowiec z najsłabszym ekranem wśród wszystkich flagowców z tego okresu. W tym czasie połowę tańsza Lumia 920 biła ekran Z z full HD, swoim HD IPS - o aparacie nawet nie wspomnę, bo to przepaść. Za mniej niż 700zł kupisz Lumię 735 z lepszym wyświetlaczem i aparatem, a za 1100zł masz LG G2, przy którym Z nie ma startu. 

Link to post
Share on other sites

Jednak kupiłem Z2 za 1699zł . Szkoda tylko, że ma kartę micro sim i muszę jutro jechać do plusa żeby mi nr przenieśli na tą karte sim (jak coś to spłacam jeszcze stary telefon) :)

Jestem bardzo zadowolony z tej Z-tki :)

Edytowane przez rudglez
Link to post
Share on other sites

Trochę dużo zaplaciłeś.

Widzialem już na olx po 1400 i mniej. Dużo takich ofert co ktoś dostał na przedłużenie umowy

Teraz widzę, że nawet za 1200 nówka

Przeplaciłeś i to sporo. Po 1800 już Z3 można dopaść

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

No to sobie zobacz olx. Facet dodał ogłoszenie Z2, wzięta 16 z salonu z wszystkimi fakturami. Mam Ci wysłać screeny ?

Masz to samo co w sklepie. Dostajesz do ręki, oglądasz, sprawdzasz, jest ok to kupujesz nie wiem w czym problem. W sklepie też Ci ktoś musi podać do rąk. Jeśli ktoś chce szybko sprzedać to musi taniej wystawić. Są takie okazje. Wiadomo może wystawić nawet za 2000, może ktoś kupi ale przez to lepsza się nie stanie. I nie gadaj że nie ma i że podróba skoro jest inaczej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...