Skocz do zawartości

Recommended Posts

 Witam, mam dylemat który telefon kupic, zastanawiam sie nad: 1.ASUS ZENFONE 4 A450CG    2.SONY XPERIA E3  3.LG FINO.
słyszałem ze xperia mocno sie zacina po paru tygodniach użytkowania, czy to prawda? Napiszice mi plusy i minusy kazdego z telefonu, z góry dziekuje i pozdrawiam :) ps. Jesli macie cos lepszego niz te 3 telefony tak do około 550 zł to pisac :)

Link to post
Share on other sites

Na Androidzie ? Nie bardzo :) - Jak nie na Androidzie to Lumia 535 - najlepszy aparat, LG Fino ma tylko 4 GB pamięci podobnie Zen 4 i E3 tymczasem L535 ma 8 GB. Są wersje Zen 4 z 8 GB - nie wiem jak jest z ich dostępnością. Przewagą Lumi 535 jest też obsługa kart pamięci do 128 GB, reszta do 32 lub 64GB.

 

Lumia 535 ma też Dual SIM, jest szybka, płynna i ma wsparcie - dostanie Windows 10, w tej trójce na Androida 5 bym nie liczył :) - no i kosztuje 499 zł.

 

Prawda jest taka, że do 500 zł nie kupimy nic lepszego niż L535 - biorąc pod uwage ekran, aparaty, szybkosć, wsparcie.

Link to post
Share on other sites
Z tej trójki brałbym ZENFONE 4. Lumia jak dla mnie to zły wybór zważywszy na system który ma słabe możliwości personalizacji.

W innym temacie sam pytałeś jaki telefon kupić w niemal identycznym przedziale cenowym, a tutaj i teraz stajesz się doradcą. 

 

Po za tym, żeby obalić Twoją argumentacją - iOS daje chyba identyczne możliwości personalizacji, a iPhone'y i sam system królują w rankingach.

 

Na dodatek - miałem kilka samsungów - s, s2, s3, miałem także telefony na WP, obecnie mam iPhone'a - do Androida na razie nie wrócę - może wtedy kiedy go przebudują od nowa - o czym samo google zaczęło rozmawiać i będzie działał równie sprawnie na tanich telefonach tak jak jest to w przypadku WP.

 

Od siebie polecę Lumię 535 - do 600-700zł nie ma lepszego telefonu (ewentualnie jeśli za jakieś 650-700zł znajdziesz Lumię 735).

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Wciskanie na siłę? Skądże. Cena/jakoś to priorytet. Jak ktoś chce androida to niech bierze, co mnie to interesuje. Gdybym nie miał przeszłości z androidem i teraźniejszości z WP to pewnie bym tego nie skomentował. Chcesz porządnego androida? Przygotuj ~1000zł. :)

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedzi ale zapomnialem powiedziec ze interesuje mnie tylko android poniewaz mialem juz tel z androidem i bardzo mi odpowiada. Co do pamieci to duzo nie potrzebuje, starczy mi w zupelnosci 4gb poniewaz nie lubie zapychac telefonu apkami ( oczywiscie takie podstawy jak skype, facebook, messenger, spotify,antywir,livesport musze miec ;p) a i tak mam zamiar przełozyc karte ze starego telefonu, takze wazny jest równiez slot kart pamieci. Głownie chodzi mi to aby telefon nie zacinał sie (tak jak np moj obecny lg l5, czyszcce go cleanerami, usuwam zbedne apki ale i tak nic nie pomaga), zeby robic przyzwoite fotki i zeby w telefonie  mozna bylo zaaktualizowac andka.

Edytowane przez bynek123
Link to post
Share on other sites

@bynek123 skoro nie lubisz mieć na smartfonie dużo aplikacji to nie rozumiem czemu Android. Gwarantuje Ci, że np. ta polecana przez wszystkich (przeze mnie też, posiadam ten telefon) Lumia 535 nie będzie Ci mulić ani zacinać. Przekonasz się, że WP to bardzo dobry system. Ale to Twoja decyzja ;)

Link to post
Share on other sites

Zapomnij o płynnym androidzie za tą kwotę, kupisz jakiś tam model lepszy np. ten ZenFon 4 i po pewnym czasie będziesz miał powtórkę z LG. W tym przedziale tylko Lumia 535, a jak chcesz się denerwować itp to bierz tego Asusa, nie zdziwię się jak za jakiś czas założysz temat " Mój Asus się tnie czemu?" Flagowce potrafią się zacinać na androidzie, a już nie mowa o tych średniakach :). Idź do sklepu zobacz czy Ci się spodoba WP, jak tak to bierz i tyle. 

Link to post
Share on other sites

Nie ma nawet co dokładać, L90, a jeszcze lepiej - G2 Mini można kupić za ok 550zł, G2 mini codziennie wystawia pełno osób, tylko oczywiście w takich cenach szybko schodzą. Mi się udało kupić za 475zł ;o Kupiony dwa tygodnie temu w Euro AGD, oczywiście gwarancja, papiery itp.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...