Skocz do zawartości

Golden Primo LC

Recommended Posts

A mi się w ogóle on nie podoba  %-) .

EDIT:

Przez pewien czas monitoring paczki do evga stanął w miejscu(przez 4 dni) w jakiejś niemieckiej miejscowości a czas dostarczenia minął wczoraj, więc trochę się zaniepokoiłem, a dziś dostaję info od evga że paczuszka z rma właśnie do mnie jedzie :co: , teraz sam nie wiem czy naprawili, wymienili na nową czy odsyłają z powrotem w stanie takim jakim ją wysłałem....

EDIT2:

Właśnie otrzymałem mail'a:

Dear Piotr,

Thank you for your patience with using EVGA’s RMA service to replace your EVGA product for Warranty or Step-Up. For your convenience the replacement shipping to you has been automatically registered to your account.

The serial number ....... is the product which was shipped to you under Replacement RMA Number .....

You may optionally purchase the EVGA Advanced RMA for your product from your products page for the next 30 days. After 30 days, the option to purchase the Advanced RMA will no longer be available.

Once you receive your EVGA Replacement product please verify the serial number above matches what you receive. If there are any issues or discrepancies please contact [email protected]

Your original product has not been unregistered at this time. Please unregister when you no longer wish to view your current RMA details.

Thank you,

EVGA.

Chyba jednak wymienili mi sztukę na nową, mają rozmach sku**yny  :lol: ,kuźwa z zachwytu wymienię resztę gratów na evga  %-) .

Tylko czekać teraz na kuriera.

x99 jest dla mnie nieopłacalne, gdzie ja bym to wykorzystywał  :roll: .

Ogólnie płyty od evga bardzo się podobają, jednak gigabyte prezentują się znacznie lepiej (choćby seria ud5). Zresztą platformy nie będę zmieniał przez co najmniej rok, chyba że nastąpi jakaś rewolucja, w co wątpię.

@Adrian

Fajne, ale noiseblockery PK lepiej się wg. mnie prezentują ;)

pod x99 nie ma sensu kupowania X99.. a do grafiki kupowanie 5820k nie ma też sensu patrząc jako zakup na kilka lat... a znów płacić 3x tyle aby dostać 5960x też nie ma sensu... pozostaje czekać na nowe procki i kupować używane 5960x - wtedy to będzie się opłacało wodowanie w zestawie z Pascalem :)

Do mojego pc'ta pozostał aby zakup ssd 512, i nie chce już więcej przy nim grzebać :).

BTW. Wybrałem złoty backplate do gtx'a + zamówiłem jeszcze dwa korki bits'a do bloku gpu, powinno się lepiej prezentować od tych korków na imbusa od ek.

Edytowane przez Siwersus

Kazali wysłać kartę bez akcesoriów, zdawało mi się że backplate jest częścią karty...

Trochę się pobawiłem w oc. W gpu-z karta ma asic 62% a poprzednik miał 89%.

Dałem 150mhz na gpu oraz Power limit 110% i +30mV 

I gładziutko przeszło przez 3dmark11

http://www.3dmark.com/3dm11/10342752

Pomimo sporo mniejszego asic karta może na spokojnie pracować na taktowaniu 1220mhz bez zmiany napięcia(tylko zwiększam power limit). Natomiast przy wyższych taktowaniach muszę ostro dorzucić papu dla karty.

Ale jak na razie nie ma co kombinować tylko czekać na kuriera z backplate'm i założyć ponownie ubranko, mam aby nadzieje że obędzie się tym razem bez niespodzianek...

Edytowane przez Siwersus

W poniedziałek prawdopodobnie już będzie także spokojnie.

Przy okazji w przyszłym tygodniu wyląduje u mnie następna wd blacka:

http://image.ceneo.pl/data/products/35543244/i-samsung-500gb-seria-850-evo-mz-75e500b-eu.jpg?=8f8ea

Wersja 500gb. I praktycznie przez co najmniej rok nie będę dłubał przy pc. (prócz wymiany płynu w układzie  ;) )

Edytowane przez Siwersus