Skocz do zawartości

Virgin mobile vs viking mobile pytanie


Recommended Posts

Witam.

 

Moja siostra chce przenieść numer ze względu na dobre oferty tych dwóch.

Chodzi mi o 19zł.

 

Viking mobile

https://mobilevikings.pl/pl/

 

Virgin mobile

https://virginmobile.pl/oferta

 

różnica taka, że w virgin 19zł to koszt pakietu a w viking to bonus, czyli zostaje nam 19 zł i to wg mnie jest lepsze. Co wy o tym sądzicie?

 

Druga sprawa.

Przy braniu karty sim, można wybrać:

-Chcę nowy numer

-Chcę kartę na Internet Mobilny

 

Czym to się różni ?

 

I jak wezmę doładowanie 19 zł to te pieniądze zostają na tym koncie tak ? I bonus będzie już aktywny, czy muszę załadować potem jeszcze ?

Ten pakiet play viking za 8zł można wtedy spokojnie aktywować ?

 

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Obecnie własnie korzystam z Virgin za 19PLN i jestem zadowolony (dość bo internet w budynkach sobie słabo radzi), pakiet przedłuża się automatycznie (jeśli masz tyle na koncie ściąga je automatycznie i co miesiąc dostajesz przypomnienie, że ważność pakietu dobiega końca) co moim zdaniem jest bardzo na plus bo doładowuje się tylko 20PLN i nie muszę pamiętać kiedy się skończy czekać na aktywacje ani wpisywać żadnego kodu jak było to w play. Nie wiem jak Viking ale w Virgin 100 minut masz na wszystkie komórki i stacjonarne, gdzie mimo tego że stacjonarny to wyjątkowa rzadkość to zdarza mi się dzwonić na numer stacjonarny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupują doładowanie w Mobile Vikings za 19zł dostajesz 2GB internetu i nielimitowane SMS od wszystkich sieci oczywiście te 19 zł masz na rozmowy itp nie znika ci ono z konta, a pakiet ten za 8zł kupujesz jako oddzielne doładowanie nie można np. kupić tego pakietu za 8zł z tych 19 zł co masz na koncie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

IMO Vikings  lepszy. Jak doładujesz przed upływem ważności pakietu to niewykorzystane środki sumuja się (maks 8gb internetu). W virginie masz co miesiąc 2gb..

 

Przy braniu karty sim, można wybrać: -Chcę nowy numer -Chcę kartę na Internet Mobilny

kartę na internet mobilny przeznaczona jest dla tabletów, z tego co czytałem to nie można z niej wykonywać połączeń, jest tylko do internetu :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...