Skocz do zawartości

Nowa karta graficzna, budżet ~1300zł


Recommended Posts

Witam serdecznie. Wiele razy użytkownicy tego forum doradzili mi dobrze, więc i tym razem chciałbym skorzystać z waszej pomocy ;). Moglibyście mi doradzić jaką kartę graficzną wybrać? Budżet to 1200-1300zł, jak będzie odrobine droższa to nic się nie stanie. Celuje w gry, ale jakimś pro graczem nie jestem. Raczej przeciętnym.

 

Obecna konfiguracja:

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/

Samsung SSD840 EVO 120GB (540MB/410MB/s)

Seagate Barracuda 1TB 16MB Cache

OCZ500MXSP

Link to post
Share on other sites

Teraz  na dzis w zasadzie mozna by zrobic kopiuj wklej do wiekszosci tematow typu karta graficzna powyzej 1200zl :)

 

 

Za 1350 zeta masz  nowego radka r 290.albo czekaj na Maj do premiery nowych .Gtx-y  970,980  przy ich zawyzonych cenach  sa na ta chwile nieopłacalne.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

To może coś starszego do 1000zł? Bo tak jak mówie, gram od czasu do czasu i po prostu chce pograć na konkrentych ustawieniach, bo do tej pory albo mi nic nie chodziło albo na minimalnych. Nie jestem żadnym prograczem ligowym, streamerem albo nałogowcem, nic z tych rzeczy. Co byście zaproponowali? Jest sens w ogóle tyle papy wydawać?

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie jesteś zapalonym graczem i chcesz wydać jak najmniej i karta ma być nowa to jeszcze masz R9 280 za ok. 820-850zł. Stosunek cena/wydajność ma bardzo mocny, na wysokich wszystko pograsz bez problemu na tą chwilę.

 

Wiadomo, im z wyższej półki karta, tym więcej dopłacasz "za każdy fps".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko ze karty typu 280,gtx 770 to juz troche przeszlosc,zatem jak chce pograc troche do przodu niech wezmie cos mocnejszego.

 

 

zaraz wyjda wieski,victory,itd i tu juz bedzie potrzeba czegos mocniejszego

 

r9 290 ,uzywka oczywciscie z gwarancją (!!) szukaj za 1 tysiaka,a jak nie to nówka,na morelach za 1350zl,i na troche ci wystarczy do ustawien ultra/high.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...