Skocz do zawartości

Komputer za 1800 zł do gier sieciowych CS:GO/LoL


Recommended Posts

Witam, pragnę złożyć komputer do gier sieciowych(ww.) ale w ogóle się na tym nie znam więc chciałbym prosić was drodzy forumowicze o pomoc.

 

  • Zastosowanie komputera: gry tj League of Legends oraz CS:GO
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1800 zł
  • Których części potrzebujesz?: komputer+monitor
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: brak
  • Specjalne wymagania: brak
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? brak
  • Inne: Ile FPS pozwoli mi wyciągnąć zbudowany przez was zestaw w obydwu grach?
Edytowane przez jakwygrywac1234
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/YGidAH3.png

Mniej wiecej tak to by mogło wyglądać, troche ponad wyznaczony budżet, ale myślę że nie szkoda będzie dołozyć te kilka złotych.

Co do fps, w CSGO ok. 150 fps powinno być, to samo w LoLu.

Pozdrawiam.

 

*EDIT* Procka spokojnie podkrecić do 4.0GHz i do takich gier w zupełności będzie wystarczyć.

 

Na monitor, radzę uzbierać osobno, 500zł minimum, ew. jakąś używkę na allegor. A za 1300zł pozostaje tylko platforma z AMD na integrze, ale słabo to widze.

http://i.imgur.com/OrgRZSr.png

 

Rażąca niekompetencja. Nowaj

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

 

 

Rażąca niekompetencja. Nowaj

Napisałem, że mniej więcej taki zestaw. Myślę że dużej róznicy w cenie by nie było. A pisząc posta mialem nadzieje ze ktos cos dopowie, ale zeby od razu ostrzezenie dawac i pisac "rażąca niekompetencja"...

Z resztą, nie ważne. Zestaw robiony na szybko w pracy. A kolega rzucił taką kwote gdzie bardzo cięzko o dobrego składaka.

Moderator napisał "tandetny zasilacz". Jestem ciekaw który miał na myśli, bo jeśli chodzi o ten od Corsaira to jest w błedzie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zestaw robiony na szybko w pracy.

 

To nie jest miejsce na fuszerkę, tutaj doradza się ludziom na co mają wydać swoje pieniądze. 

 

 

 

ten od Corsaira to jest w błedzie.

 

Jakiego znowu Corsair'a ? Wstawiłeś SPC...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem za co to ostrzeżenie (brak argumentacji a nie niekompetecja). Ten zestaw z tymi podzepołami spełnia minimalne i zalecane wymagania obu gier League of Legends i  CS:GO.

 

Płyta Gigabyte wybrana ponieważ posiada 4x USB 3.0 i 2x USB 2.0 co wyróżnia ją z pośród tych w podobnej cenie. Obudowa z1 posiada filtry i dobrą wentylację (1 wentylator przypinany na molex i jeden do płyty). Dysk 1TB bo jest niewiele droższy od 500 GB więc moim zdaniem warto dopłacić ale mogę mylić się.

Co do procesora cs:go ma w wymaganiach Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750 a PENTIUM G3240 3.1GHz jest od nich mocniejszy. Zestaw posiada 4 GB pamięci RAM więc to aż nadto do takich gier jak LoL i CS:GO. Karty są zgodne z DirectX v9.0c i posiadające odpowiednią ilość pamięci.

(ale nie ma sensu tego pisać bo to każdy może sprawdzić).

Edytowane przez Mr.crow
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie rozumiesz, co oznacza słowo "argumentacja", to skorzystaj ze słownika. Poza tym polecam zapoznanie się z wewnętrznym regulaminem tego działu i nie radzę ponownie usuwać jakiegokolwiek komentarza od moderacji.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ahh zapomniałem wspomieć że chciałbym aby cały sprzęt został złożony na morele.net

 

Patrz zestaw z postu wyżej. Warto tam jednak wrzucić mocniejszą GPU. 6970 z allegro w cenie 350 zł to kiepska propozycja. Nie wiele drożej albo i w tej samej cenie przy licytacji można dostać 7850.  

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli nie rozumiesz, co oznacza słowo "argumentacja", to skorzystaj ze słownika. Poza tym polecam zapoznanie się z wewnętrznym regulaminem tego działu i nie radzę ponownie usuwać jakiegokolwiek komentarza od moderacji.

 

Nigdzie nie pisałem że nie rozumiem co oznacza słowo "argumentacja". Zapoznałem się z wewnętrznym regulaminem tego działu i zrozumiałem że post został źle napisany przez co łamał regulamin.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...