Skocz do zawartości

Składanie kompa jaki zasilacz do oc


Recommended Posts

Witam zamierzam złożyć kompa z wazniejszych rzeczy mam juz

 

I5 750 mysle nad lekkim oc @3Ghz

Radeon 7850
Seagate Barracuda ST1000DM003 1TB

Zalman z3 Plus

i tutaj mysle nad albo Thermaltake Smart se 530W albo Cooler Master G450M oba dobrze trzymaja napięcie ino Thermaltake ma mniej zabespieczeń ale zato ma prawie 100W wiecej na lini 12V (408W do 492 ) czy ta 450 pociagnie ten zestaw ? :)

Link to post
Share on other sites

Radeon 7850 394

Seagate 1TB 209

M+R+P 550

Zasilka 206

obudowa 165

Chłodzenie 80

Suma

1604

 

Power cooler 7850 2Gb ramu
MRP = ASUS P7P55D + i5 750 + 4GB ramu ( narazie starcza za jakis czas dokupie 4 )

 

Ok to biore tego CM bo ponoc cichszy :P no i tanszy 2 dyszki

Edytowane przez Terrorek
Link to post
Share on other sites

jeśli pytasz  tylko czy pociągnie to tak,ale 450W może być w przyszłości mało jeśli zdecydujesz sie na mocniejszą kartę.Dodatkowo  planujesz OC cpu,a może i karty.Krótko jesli chcesz sie bawić w lekki OC to ,jesli możesz dodaj 40-50pln i bierz XFX Core 550w.i masz spokój na długi czas +5 lat gwarancji.Ewentualnie przy braku owych 5 dych weż XFX Core 450W.XFXy mają b.mocną linie +12v,w 550w to 528w.Mysłe że wielu domorosłych OverClockerów sie ze mną zgodzi. 

Edytowane przez joaqhin
Link to post
Share on other sites

No to szczerze nie wiem co Ci doradzić ja mam XFXa i sobie go chwale, ale skoro mówisz że oba mają  taką sama moc,to bierz tego który ma wiecej zabezpieczen lub tańszy.Nie chce wyjsc na fanboya XFX,ale słyszałem też że XFX i Seasonic scisle ze sobą wspólpracuja,a seasonic to naprawde uznana firma.Ja na twoim miejscu patrzyłbym na cene ,wsparcie(gwarancje),zabezpieczenia,przewody(czy modularne,odpowiednio długie,oplot itd).Rzeczywiscie oba zasilacze 450W czy to CM czy XFX mają  identyczne parametry ;po 34A/408W na +12V, itd ,więc sugerowałbym sie ceną ewentualnie poczytałbym opinie  o ww sprzecie na forach internetowych.Wiesz kupując dobry zasilacz można sie pozbyć problemu na długie lata.dodam tylko ze na + dla CM jest częsciowo modularne okablowanie,a dla XFX 5 lat gwarancji. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...