Skocz do zawartości

Nowy smartfon do max 1000zł


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Iphona 4S lecz niestety aktualizacje IOS-a skutecznie niszczą starsze generacje co jest jakby wizytówką Apple (telefon na ios 8.1.3 działa siermiężnie) Dlatego też zacząłem rozglądać się za nowym telefonem który spełniałby moje oczekiwania, a mianowicie poprawiałby to ci nie podobało mi się w telefonie z nadgryzionym jabłuszkiem z tyłu, chodzi tu o dużo lepszą baterię, oraz aparat. Jestem fanem Iphona i nigdy nie miałem styczności z innymi systemami operacyjnymi na mobilnym sprzęcie więc ciężko mi wybrać coś innego, a kasa nie pozwala na zakupu 5S za 2 koła. Co byście doradzali?

Link to post
Share on other sites

Ok. Dzięki.

Więc tak jak wspomniałem wyżej posiadam obecnie 4S, ale z racji kiepskiego działania na nowym iOS czas rozejrzeć się za czymś nowym. 

Szukam telefonu do maksymalnie 1000zł, używany lub nowy (z doświadczenia wiem, że da radę kupić zadbaną używkę ;)) więc nie ograniczam się do żadnego źródła zakupu telefonu. Wyświetlacz 4 cale i wyżej, telefon będzie służył do tego do czego służy telefon + przeglądanie neta, TT, YT, FB itd. oraz gierek jak Subway Surfes  czy TopGear Revolution.

Co mnie najbardziej interesuje w nowym tel?

 

Po pierwsze bateria, ma być naprawdę porządna aby nie trzeba było ładować 3 razy dziennie. P

Po drugie aparat który ma robić dobre zdjęcia jakość w 4S mnie zadowala, ale można lepiej.

Po trzecie ważny jest dobry wyświetlacz i wykonanie telefonu, nie chce jakiegoś błyszczącego jak psu jaja plastiku(choć w sumie i tak tel będę trzymał w pokrowcu więc może i być błyszczący plastik)

 

Co do systemu, bez różnicy

Edytowane przez Sierak2012
Link to post
Share on other sites

Lumia 735 - kupisz ją za jakieś 700zł nową. Bateria kręci ładne przebiegi 3-4 dni potrafi wytrzymać bez gniazda. Do tego jest szybka, płynna i otrzymuje tak jak iOS częste aktualizacje.

Sam miałem telefon z WP, obecnie posiadam iP6 - korzystna cenowo oferta przedłużenia abonamentu skłoniła mnie do zmiany telefonu.

Jeśli cenisz sobie płynność iOS'a oraz nie przeszkadza Ci jego hermetyczność i ograniczone możliwości personalizacji, to WP jest jak najbardziej dla Ciebie. Androida nie ma sensu wybierać jako zamiennik iPhone'a w tym budżecie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...