Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponieważ nie posiadam już Lumii od jakiegoś pół roku, chętnie dowiem się, czy coś się zmieniło. Chodzi mi konkretnie o:

-odtwarzacz filmów pozwalający wybrać napisy z dowolnego folderu w rozszerzeniu .srt i .txt

-alternatywna galeria pozwalająca szybko załadować folder wypchany zdjęciami i filmami

-w pełni funkcjonalny eksplorator plików

-możliwość instalacji aplikacji na karcie

 

Telefon oprócz podstawowych funkcji, służy mi jako urządzenie multimedialne. Właśnie w tej materii zawiódł mnie Win Phone (brak personalizacji jakoś przeżyłem). Jeżeli wyżej wpomniane wady zostały naprawione, myślę, że Lumia Ci posłuży.

Link to post
Share on other sites

Lumia 735 ma lepszy wyświetlacz, lepszy aparat przedni i lepiej radzi sobie z baterią. Posiada szybszy moduł LTE (Cat4 zamiast 3) i nowszy standard Bluetooth (4 vs 3.1).
Lumia 920 ma lepszy aparat tylni, oraz 32GB wbudowane (8GB w 735), jednak 920 nie posiada czytnika kart i jest zauważalnie cięższa.

 

Zważywszy, że zależy Ci na wyświetlaczu, lepsza będzie 735.

Link to post
Share on other sites

A nakładki Samsunga to dopiero "gó**o" - Lumia 735 jest lepsza od S2 i S3 - a na 100% szybsza :) ma tez lepsze aparaty OBA. Jest tez lepiej wykonana :) - aby nie było - miałem Galaxy S4 :) więc coś o nim wiem :)

 

Ja mam Lumię 920 - to świetny telefon - ALE - nie jak kupujemy go dziś. Ja osobiście dziś kupił bym Lumię 735. Inna sprawa, że nie za bardzo mi się opłaca wymenić L920 na coś innego :) - ALE - zakup nówki? Brał bym L735.

 

Gry na Windows Phone działają płynnie - jeśli gra nie działa płynnie to jej nie ma :) - Lumia 735 ma Snapdragona 400 więc spokojnie daje radę.

 

Adamos głupoty piszesz i tyle - jak możesz polecać złom z przed CZTERECH LAT? Nie normalny jesteś ? Zero wsparcia.

Argument o upadku tez z du.... wzięty - mi Lumia 920 spadała wiele razy i jest cała - więc PROSZĘ, bez głupot.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...