Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanów się nad S3 Neo, większość pisze, że jest o wiele lepszy od zwykłego S3. Ja nie wiem, bo nie posiadam Samsunga ale tak czytałam. Ponoć ma o wiele większą przewagę nad S3 + za około 700 zł kupisz nowy. 

 

A dlaczego nie chcesz WP ?  ;)

Link to post
Share on other sites

Huawei Ascend G620s. W tej półce cenowej nie ma nic lepszego. Co prawda Galaxy S3 posiada lepszy ekran, oraz więcej pamięci wbudowanej, ale jak ktoś już zauważył nie posiada już wsparcia. Jedyna wada Huawei, to brak Gorilla Glass. W tej cenie dostaniesz nowy.

Link to post
Share on other sites

Wsparcie mnie nie interesuje bo i tak wgram cyanogenmode. Huawei podziękuje :/


Po za tym szukam używki  nie nowego. 


G2 mini jak i moto g odpadają. 

G2 mini ze względu na wielkość ekranu a moto g na brak możliwości rozbudowy pamięci 

Link to post
Share on other sites

No tak, ale co z używek? Słaby SGS3, który nawet na CM'ach nie ogarnia - wiem, bo miałem i sprzedałem. 

Po za tym nie będziesz miał już gwarancji - telefon mógł mieć wymieniany wymieniany wyświetlacz - ten model ma tendencje do tłuczenia.

Po za tym kupisz jakiegoś starego LG L9, np? 

Xperię Z?

 

Przecież to wszystko już przechodzone, bez gwarancji. Wiadomo ile podziała? Nie szkoda Ci 500zł? Mi by było szkoda.

Link to post
Share on other sites

Z jakoś się da dostać. Zależy mi na dużym i czytelnym wyświetlaczu. Minimum 4,5 cala oraz na jakiś w miarę dobrych parametrach. Oczywiście jakość zdjęć też się liczy. Ważnym jest równiez dla mnie to żeby na telefon dało się wgrać custom rom :) 

Link to post
Share on other sites

Nic lepszego od Snapdragona 400/410 nie dostaniesz. Jeżeli odpada Windows Phone, to zostają Ci wyżej wspomniane: Huawei i LG.  Możesz ewentualnie rozważyć S3 Neo, ale nic nowszego od Androida 4.4 nie dostaniesz.

 

Musisz iść na jakiś kompromis:
-Huawei Ascend G620s, nowy:

  • dobry wyświetlacz i podzespoły
  • brak gorilla glass

-LG G2 Mini, używany:

  • dobre podzespoły
  • lepsze wsparcie
  • gorilla glass
  • słaba rozdzielczość wyświetlacza
  • nie każda wersja posiada LTE

-Lumia 735, używany:

  • dobre podzepoły
  • najlepszy z wymienionych wyświetlacz i aparat
  • gorilla glass
  • Windows Phone

-Galaxy S3 NEO, używany:

  • dobre podzespoły (1,5GB RAM-u)
  • świetny wyświetlacz i aparat
  • gorilla glass
  • brak LTE
  • brak wsparcia
Edytowane przez blaven
Link to post
Share on other sites

Xperia X8 -> Xperia X10 -> Xperia S -> Xperia Z / Note II-> LG G2 / Note III -> Microsoft Lumia 535 wymieniłem Ci wszystkie androidy które miałem, na każdym musiałem minimum 5 razy podczas użytkowania albo wyciągać baterię, albo restartować metodą manualną telefon, bo się zaciął (oprócz G2 - z tym telefonem było najmniej problemów, tak samo jak z Note III)... aktualnie mam Lumie 535, waliłem w ciemno a okazało się, że to bardzo przyjemny telefon z za*******m systemem operacyjnym. Bardziej intuicyjny niż Android, a jak się boisz, że mało apek - to brakuje tylko snapchata. :)

Link to post
Share on other sites

POmińmy wieszanie :) - z Androidem jestem od poczatku, pierwszy telefon kupiłem w Styczniu 201 i był to HTC Hero :) coś tam wiem jak działa :)

 

GTA SA dla Windows phone : http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/gta-san-andreas/c011568d-1578-4d0a-b1cc-9ab7daf58681

 

Lumia 735 - najlepszy ekran, lepszy niż G2 Mini i reszta. Najlepsze aparaty, tylni niewiele ustepuje flagowcom poprzedniej generacji. Przedni aparat jest jednym z najlepszych dziś, nawet G3, S5 czy Z3 nie mają lepszych :) Ekran ma GG3, slot na Karty Pamięci 128 GB, co nie jest pewne w tej klasie cenowej.

Jakośc wykonania, oraz dodatki jak mozliwość kupienia obudowy do Ładowania Bezprzewodowego - żaden konkurent nie ma. A jest to piekielnie wygodne - sam mam L720 i L920 z takim ładowaniem i nie wiem jak mogłem bez niego żyć :)

 

Wsparcie - Lumia dostanie Windows 10, wsparcie nie zakończy się po roku czy dwóch. Do tego mamy płynnośc, szybkość.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...