Skocz do zawartości

Recommended Posts

Żadne słuchawki nie są 7.1, 99,9% ma 2 przetworniki - lewy i prawy :) Po za chyba mutantem od Asusa STRIX 7.1, ale to gruba przesada umieszczać tyle przetworników, które same siebie będą zaburzać i zniekształcać.

 

Wszelkie efekty dookólne i przestrzenne generuje KARTA DŹWIĘKOWA, słuchawki tylko przenoszą sygnał do naszych uszu. Jedne robią to lepiej inne trochę gorzej. Bez dźwiekówki, która nie potrafi generować odpowiedniej przestrzeni, pozycjonowania żadne słuchawki sobie z tym nie poradzą. Słuchawki nie są w stanie poprawić błędów dźwiekówki, tylko potrafią je ładniej zaserwować :)

 

Podaj mi model Zowie jaki posiadasz, chętnie poczytam.

Link to post
Share on other sites

Tzn wysokie tony jak najbardziej sa swietnie utrzymane. Niskie natomiast mam wrazenie ze maja niewykorzystany poglos. Inaczej mowiac kiedy podlacze moje sluchawki na ktorych bawie sie troche w muzyke a uzywam Sennhesier HD 215 a tym samym podlacze Zowie nie ustawiajac wogole dzwiekowki wszystko na zasadzir plug and play to dzwiek niskotonowy w HD jest bardzo wyraznie i czysto slyszalny niz w Zowie. Zakladam ze producent celowo nie tworzyl ze tak powiem All in One tylko skupil sie na gamingu.

Link to post
Share on other sites

ŁOŁ widzę, że się nieźle rozgadaliście xD

Przeczytałem wszystko i mam taką wielką rozterkę bo nadal nie wiem co kupić. 

Jeżeli będzie taka potrzeba to mogę dokupić kartę, ale nie na rękę mi to.

Dźwiękówkę mam taką jaką w płycie głównej i z tego co mi wiadomo to nie jest najgorsza (nawet ma własną sekcję na płycie)

Prosił bym was o przedstawienie TYPOWO gejj xD merskich słuchawek z jak najlepszym mikrofonem (ponieważ cenię sobie dobry dźwięk mikra w czasie grania)

Cena jaka by mnie interesowała to by było od 300-400 zł. Jakieś parę modeli. Nie potrzebuję słuchawek do muzyki bo po to mam Beyerdynamic DTX-501p tylko i wyłącznie do komputera i ostrego rżnięcia w Cs:go!

Dziękuję za te wszystkie wasze wypociny. W sumie nie myślałem, że aż tak was to "pożre" xD

Link to post
Share on other sites

Jak temat to temat.

Ja bym cały czas naciskał w kwestii Sennheisera PC330  miałem je przez chwilę na uszach i naprawdę nieźle grają w tym pułapie cenowym. Kolega wspominał o Superluxach nigdy się z nimi nie zmierzyłem, tylko słyszałem że są dobre więc tutaj głosu nie zabiorę.

Słyszałem że model Takstar PRO80 jest dobry i chyba mieści się w twoim pułapie cenowym, lecz nie jestem pewien czy mają one mikrofon.

Ja bym Tobie polecił jeszcze Zowie Mashu ale wychodzą one poza Twój budżet o 100zł. z tego co widziałem na allegro.

Ostatnio zostałem poczęstowany słuchawkami BitFenix Flo i przyznam szczerze że również mnie zaskoczyły tym co sobą prezentują.

Cena ich to coś w granicach 200zł

Krótko mówiąc wszystko co z Jackiem jest dla Ciebie:) 


Zobacz sobie jeszcze te słuchawy.

http://procpu.pl/p/1711/23965/roccat-kave-xtd-stereo-sluchawki-gaming-strefa-gracza.html

 

Jest bardzo dobra promka na nie normalnie kosztują właśnie w okolicach 400zł

Link to post
Share on other sites

Tutaj GEJmerskich słuchawek raczej Ci nie polecimy. Wybór należy do Ciebie - możesz wziąć słuchawki wykonane z taniego plastiku i gó*nianym mikrofonem (Razerki, Siberie etc etc), albo porządnie wykonane, dobrze grające z przyzwoitym mikrofonem - szedłbym w stronę HyperX Cloud. Kingstony to nic innego jak Takstar Pro 80 z lepszymi padami, mikrofonem i duperelami typu naklejki. Jak chcesz bardzo dobry mikrofon to kup oddzielny na USB. W typowo GEJmerskich słuchawkach dobrego mikrofonu nie uświadczysz - jest taki jeden youtuber (którego znam) używający mikrofonu z Razer Kraken - takie g.. że aż żal. Ale twój wybór - lubisz przepłacać - twoje pieniądze. Znacznie taniej kupisz lampki choinkowe i powiesisz je sobie na głowie - przynajmniej będziesz wyglądał oryginalnie.

Link to post
Share on other sites

 

 

nacznie taniej kupisz lampki choinkowe i powiesisz je sobie na głowie - przynajmniej będziesz wyglądał oryginalnie.

xD

 

Czyli celować w Kingstona, słyszałem że Qpad QH 85 jest podobny do Kingstona i może z nim rywalizować.

A wracając do hyper x czy brać wersje pierwszą czy II ?

 
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli celować w Kingstona, słyszałem że Qpad QH 85 jest podobny do Kingstona i może z nim rywalizować.

 

To jest to samo. Oba produkty to rebrandy Takstarów.

 

 

 

A wracając do hyper x czy brać wersje pierwszą czy II ?

 

Tylko v1. Ta druga wersja ma już dołączoną śmieszną kartę dźwiękową na USB.

Link to post
Share on other sites

Od "najlepszego" do "najsłabszego" (przy zachowaniu dobrego stosunku ceny do jakości):

-Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE (jest na nią promocja w Komputroniku) + możliwa wymiana OPAMPów

-Audiotrak Prodigy Cube + zalecana wymiana OPAMPów

-Xonar DX

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy w Twoim przypadku jest sens na wchodzenie w kartę dźwiękową. Jeżeli tą na płycie masz dobrą a sprawa rozchodzi się w kwestii słuchawek do gier i mikrofonu to tutaj nie wiem czy jest sens dodatkowych wydatków. Jeżeli wybierzesz Hyper X a ten jest niemal tym samym co Takstar PRO80 to wydaje mnie się że zestaw słuchawkowy zamknie sprawę.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy w Twoim przypadku jest sens na wchodzenie w kartę dźwiękową. Jeżeli tą na płycie masz dobrą a sprawa rozchodzi się w kwestii słuchawek do gier i mikrofonu to tutaj nie wiem czy jest sens dodatkowych wydatków. Jeżeli wybierzesz Hyper X a ten jest niemal tym samym co Takstar PRO80 to wydaje mnie się że zestaw słuchawkowy zamknie sprawę.

Dobre pozycjonowanie w słuchawkach w dużej mierze zależy od porządnego układu dźwiękowego.

Link to post
Share on other sites
Jeżeli tą na płycie masz dobrą

 

Skąd wiesz jaką integrę ma autor? W grach dobra karta dźwiękowa robi wielką różnicę jeśli chodzi o scenę.

 

edit:

@up damn byłeś 1 :D

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Mam to w laptopie i grać na tym nie potrafię w CS 1.6 :)

 

Audigy 2 ZS za 50zł miażdzy te integrę w grach, dzięki lepszemu pozycjonowania i kreowaniu środowiska dookólnego dźwięku. O dziwo w samej jakości dźwięku integra nie jest wcale gorsza i muzyki spokojnie można posłuchać, nawet z DT990Pro.

Link to post
Share on other sites

Właśnie ciekawi mnie jaka karta znajduję się u kolegi na płycie. Bo z reguły dobre płyty główne posiadają całkiem dobre integry w zupełności wystarczające do tych nazwijmy to podstawowych działań. Ale jeżeli mają być tutaj szersze opcje zastosowane to faktycznie odrębna dźwiękówka aż się prosi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...