Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, postanowiłem zmienić telefon na Xperię z serii Z, jednak nie wiem, który konkretnie model powinienem wybrać. Najbardziej skłaniam się ku Z2 oraz Z3, różnica cenowa między nimi to ok. 400 zł.
1.Czy jest sens dopłacać taką kwotę to zet-trójki?
2.Oglądałem też mnóstwo recenzji i czy to prawda, że oba modele bardzo szybko się nagrzewają podczas korzystania z aparatu i wtedy staje się on niedostępny? Po jakim czasie można znowu robić zdjęcia?
3.I ostatnie pytanie, czy po aktualizacji w Z2 dostępne będą wszystkie aplikacje kamery obecne na Z3?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi. Pzdr

Link to post
Share on other sites

 

 

1.Czy jest sens dopłacać taką kwotę to zet-trójki?

Zależy czy dla ciebie 400 zł to dużo, czy mało. Z3 jest moim zdaniem lepiej wykonana (a przynajmniej bardziej mi się podoba), z tego co pamiętam ma też dual-sim. Poza tym te telefony praktycznie się nie różnią.

Ja mając ten dylemat wybrałem Z2, ale wtedy jeszcze różnica była dużo większa niż 400 zł.

 

 

 

2.Oglądałem też mnóstwo recenzji i czy to prawda, że oba modele bardzo szybko się nagrzewają podczas korzystania z aparatu i wtedy staje się on niedostępny? Po jakim czasie można znowu robić zdjęcia?

Nic takiego nie doświadczyłem w moim Z2. Tzn. rzecz jasna telefon się trochę nagrzewa przy intensywnym użytkowaniu - to całkowicie normalne, w końcu gdzieś to ciepło z procesora musi uchodzić. Natomiast nie zdarzyło mi się, żeby się do tego stopnia przegrzewał.

 

 

 

3.I ostatnie pytanie, czy po aktualizacji w Z2 dostępne będą wszystkie aplikacje kamery obecne na Z3?

A jakieś są niedostępne teraz? Bo szczerze mówiąc nie miałem okazji porównać.

W aktualizacji do Androida 4.4.4, która była jesienią, Z2 dostał funkcje które były w Z3, czyli np. tryb ultra-stamina. Więc myślę, że nie powinno być różnic.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...