Skocz do zawartości

Recommended Posts

Według mnie powinieneś rozważyć LG GT500 jak dla mnie najlepszy ma :

-wifi

-aprat 5 mpix

-wyswietlacz 3 cale 240x480

-a-gps(może kiedys sie przyda).

Samsung dobry do SMS klawiatura qwerty jest według mnie wygodniejsza (ocena subiektywna bawiłem się nim 2 dni)

Poczytaj opinie o nich na serwisach o komórkach np. http://www.telepolis.pl

Tak mam Avile :D

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich:)

Dzisiaj przedłużyłam telefonicznie umowę z erą i wybrałam LG GT500, za kilka dni przywiezie mi go kurier.Niestety dopiero teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wybierając LG, nie miałam zbyt dużo czasu na zastanowienie się nad wyborem telefonu, gdyż zadzwonili do mnie szybciej niż myślałam.

Czytałam opinię kilku dziesięciu użytkowników i mam bardzo mieszane uczucia :oops:

Z tego co wiem to ma beznadziejną baterię,o aparacie to różnie piszą, panel też nie najlepszej jakości, ale za to cena bardzo dobra, gdyż w abonamencie 55zł jest za 1zł.

Prosiła bym o kilka opinii użytkowników tego telefonu.Z góry dziękuję ;)

Link to post
Share on other sites

Nie posiadam tego telefonu ale tu masz obszerną opinie na jego temat ;) cytuje:

 

Posiadam ten telefon od ok 3 tygodni i moja opinia pisana jest w oparciu o ten okres. Od pierwszych chwil telefon robi doskonałe wrażenie. Plastik wysokiej jakości, dobrze leży w ręku (moja żona również potwierdza tą opinię), doskonale rozmieszczone, odseparowane od siebie klawisze na panelu bocznym. Bardzo wygody przycisk blokujący telefon. Telefon posiada ukryty w obudowie teleskopowy rysik co zaliczam na plus. Ekran zabezpieczony jest folią dodatkowo producent dostarcza zapasową. Wyświetlacz działa doskonale - obraz jest czytelny nawet w blasku słońca i rozpoznaje dotyk bez najmniejszego problemu. Zaimplementowany system T9 działa również w trybie pełnej klawiatury co jest bardzo wygodnie. Dostarczone przez producenta słuchawki sprawiają się bardzo dobrze, robią wrażenie trwałych i nieźle leżą w uchu (przynajmniej moim). Niestety są one podłączane do portu miniUSB gdyż brak jest wtyczki minijack. Dużym plusem jest ładowarka micro USB. Mając na uwadze fakt, iż coraz więcej producentów przechodzi na ten uniwersalny system ładowania niebawem zniknie problem poszukiwania odpowiednich ładowarek :P. W tym miejscu wspomnę o baterii. Zastosowano baterię litowo - jonową, która jest odrobinę za słaba jak na możliwości tego telefonu. Ponadto wskaźnik stanu akumulatora jest nieprecyzyjny. Spotkałem się z sytuacją gdzie wskaźnik świecił się na żółto a podczas rozmowy telefon padł. Możliwe, że ta wada zostanie poprawiona wraz z modernizacją oprogramowania. WiFi działa sprawnie i jego obsługa jest intuicyjna. telefon wyposażony jest w aparat/kamerę o matrycy 5Mpix. Aparat, który używałem częściej, działa sprawnie i posiada wszystkie podstawowe funkcje . Do dyspozycji mamy diodę flash, która przyzwoicie oświetla fotografowane obiekty. Nie jest to jednak jakość aparatów zainstalowanych w telefonach SE z klasy cybershot. Dodatkowo telefon posiada GPS. Ku mojemu zaskoczeniu podczas jazdy ani razu nie zgubiłem sygnału a dostarczone oprogramowanie świetnie sobie radziło. Niestety używanie GPS mocno drenuje baterię ale tego nie da się uniknąć. Rozwiązaniem byłby uchwyt dla tego telefonu, niestety takowego narzazie nie znalazłem. Ponadto aparat ma doskonałą antenę, która łapie zasięg tam gdzie, np. Samsungi poległy. Podsumowując jest to doskonały telefon w tym przedziale cenowym.Polecam go osobom, które chcą mieć telefon wszechstronny za niewielkie pieniądze.

 

Plusy:

- lekki

- silny sygnał

- wysoka rozdzielczość wyświetlacza

- odpowiednie wymiary

- sporo dodatkowych funkcji

- duży wyświetlacz

- przystępna cena

- intuicyjność obsługi

- software

- łatwość użycia

- dobry aparat fotograficzny

- szybkość

- funkcjonalny gps

 

Minusy:

- słaba bateria

Link to post
Share on other sites

To ty przedłużasz czy podpisujesz nową umowę??

 

A głównie chodziło mi o to:

Dzisiaj przedłużyłam telefonicznie umowę z erą i wybrałam LG GT500

...

za to cena bardzo dobra, gdyż w abonamencie 55zł jest za 1zł.

 

Jeśli przedłużasz, to tu masz cennik: http://www.era.pl/repositories/era_pl_repo1/documents/ind/cennik_021109.pdf

 

No a jeśli nie, no to praktycznie nie masz wyboru

 

BTW, i5700 już nie ma w Erze, ale pani z punktu powiedziała że spróbuje z magazynu jeszcze ściągnąć i podjechać we wtorek...

 

Jak nie to będę zmuszony brać i5800... chce się ktoś wymienić za i5700? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...