Skocz do zawartości

Wybór smarftona okolice 1500zł


Recommended Posts

Stoję przed wyborem nowego smartfona w okolicach 1500zł. Po wstępnym rozpoznaniu wybrałem kilka modeli wartych rozważenia:

- LG G3

- Xperia Z3 compact

- Galaxy S5

Który z tych modeli wybralibyście i dlaczego? Może macie jakieś swoje propozycje lepsze od podanych?

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu wybrał bym galaxy S5 poniewaz go miałem podoba mi się z Wyglada płynnie działa ma wiele przydatnych funkcji i nowości robi ładne zdj

Co do LG G3 jakoś nie jestem przekonany do tej firmy lasery ekran 4k po co to komu skoro człowiek na tak małej rozdzielczości i ekranie zobaczy jakość 4k

Sony Xperia 23 Comp. Świetne urządzenie o bardzo pojemnej i wydajnej baterie Świetnie Leży W dłoni lecz dla mnie za mały

Kurcze trudno doradzić poniewaz Karzdemu podoba się coś innego jak bym miał tyle kasy co ty i stał przed wyborem telefonµ pewnie wybrał był galaxy Alfa poniewaz mega mi się podoba! lub nota 3 bo dużo przeglądam neta itp. obecnie mam Note 4 i jestem mega zadowolony przed note miałam właśnie galaxy S5 i galaxy Alfa :) polecam Alfe !

 

Edytowane przez Wizzy159
Link to post
Share on other sites

Po przemyśleniu stwierdziłem, że zależałoby mi żeby miał jednak większy ekran ( 5cali+) dlatego z z3 compact rezygnuje, a z3 będzie przekraczać już i tak wysoki budżet. Co myślicie o z2? Jakieś inne propozycje z tych większych smartfonów?

Link to post
Share on other sites

 

 

ekran 4k

Nie 4K, a 2K.

 

 

 

galaxy Alfa

O Alfa nie słyszałem. Alpha natomiast jest dość udanym smartfonem, ale ma kilka poważnych wad, chociażby kiepska bateria.


a Autor musi podać więcej wymagań, najlepiej wg wzoru

Link to post
Share on other sites

Tak jak mowilem wziabym alfe ze wzgedu na wyglad a mi w alfie bateria 3mala 1dzien co do lg g3 to on MA 4K wiem bo szwagier ma no i masz na specyfikacji a w lg g3 tez bateria 3ma 1 dzien :) tak jak mowie zastanow sie nad galaxy s5 jak chcesz wydajny sprzed jak zalezy ci na bateri wes xperie 3 comp a jak chcesz poprostu wydajny i ladny smartwon wes alphe. Tak jak mowie na forum bedziesz mial milion roznych odp i zdan na temat tel musisz sam zdecydowac pod siebie na czym Ci zalezy co chcesz robic z tel itp...

 

Sony Z2 konkurent z galaxy s5. Xperia ladniejsza lepiej wykonana no i 3g ram moim zdaniem reszta ta sama delikatnie moze xperia ma lepsze zdj... lecz bralbym galaxy ze wzgledu na platik spadnie porysuje peknie ci to wymienisz za grosze a z2 peknie i sie posypie jak szyba...

 

Edytowane przez Wizzy159
Link to post
Share on other sites

 

 

wiem bo szwagier ma

Hoho, a szwagra zdanie jest ważniejsze niż oficjalna specyfikacja LG?

 

LG G3 ma ekran 2K = 1440 x 2560 px. Jeśli czegoś nie przeoczyłem to jeszcze nie istnieje smartfon z ekranem 4K, ale producenci już nad tym pracują.

 

 

wziolbym

*wziąłbym

 

 

wes

*weź :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...