Skocz do zawartości

Microsoft lumia535 Proszę o szybką pomoc!


Recommended Posts

Witam! 
Jestem nowy na forum. I jest to mój pierwszy temacik. Otóż zamówiłem do sklepu na jutro nowy telefon Lumia535. Jak wiadomo jest to pierwszy telefon pod nazwą Microsoft. Na telefon mogę przeznaczyć 500zł a ostatnimi czasy bardzo podoba mi się widnowsphone. Jest to coś nowego i świeżego niż ciągle ten android... :/ 
Nie jestem znawcą telefonów a ostatni telefon jaki miałem (używam do dziś) to LG E400. Jest to telefon na "androidzie". Jego specyfikacja nie pozwala na dalsze użytkowanie, nie możne on już ruszyć żadnej aplikacji, o grach to nie wspomnę... 
Od telefonu za wiele nie wymagam. Nie jestem kimś kto potrzebuje nie wiadomo czego. Głównie będę dzwonił pisał smsy. Nie ukrywam że aplikacje jakie będę używał to gł. Facebook Instagram Snapchat czasami nawigacja itp. w gry nie gram. Mile widziana kamerka z przodu ;)
Mam do was pytanko czy na tej nowej Lumi 535 nie zawiodę się. Telefon powinien posłużyć mi ok 2/3 lat. Mniej więcej określiłem swoje wymagania. Może mam wybrać coś innego? Budżet 500zł.

Czekam na propozycję i pozdrawiam :)

 

Zależy mi na czasie bo jutro już będę mógł odebrać Lumie 535.

Link to post
Share on other sites

Jak to NIE MA?! ;(((((( xd

 Mój kolega miał jakąś lumie i aplikacje snapchat, robił snapy. Aplikacja zastępcza?

 

Mniejsza ze snapem a jak tam praca i działanie telefonu? Warto czy nie? Może w tej cenie dostanę coś lepszego? 

Edytowane przez CiahMen
Link to post
Share on other sites

L535 to najlepszy telefon do 500 zł - na dodatek mimo bycia tanim jest porządnie wykanany. Działa bardzo dobrze, ma bardzo przyzwoity ekran i aparat. I ma bardzo dobrze dzialajacy Dual SIM.

 

Jeśli recenzenci porównują L535 go droższych o 200 - 300 zł telefonów jak Moto G2, LG G2 Mini, HTC 610 to coś w tym musi być :)

 

Snapchat - nie ma - nie oficjalne apki są usuwane a konta blokowane :) - mi to zwisa, nie używam społecznościowych "rzeczy" - ale są alternatywne portale, proponuję zlikwidować konta na Snapchat - powód podać, brak aplikacji na WP i dopisać idę do konkurencji  :) :)

 

Pewnie nas oleją :) - ALE - jest szansa, że W10 sporo zmieni, a wtedy Snapchat się "przeprosi" - tyle, że będzie za późnio :) - bo sporo ludzi będzie u konkurencji.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Oczywiście czekam na inne. Co do tej akcji z snapem - poczytałem trochę. Moim zdanie gra nie warta świeczki z strony producentów snapa... Blokować inne aplikacje co im to przeszkadza... Może za niedługo coś się zmieni, na pewno się zmieni. ;)

 

Nie jestem zbytnio ogarnięty w WP Mam pytanko: Jak wyjdzie wp10 będzie możliwość aktualizacji L535 do WP10 ? Czy to tak nie działa. ;)

Edytowane przez CiahMen
Link to post
Share on other sites

Posiadam Lumie 535 prawie już 2 tygodnie, zamówiłam internetowo. Jestem bardzo zadowolona. Solidnie wykonany telefon :) szukałam dużego wyświetlacza i ten jest w sam raz, chociaż gdyby był jeszcze większy to tym bardziej bym go wzięła. Aparat nie najgorszy, w sumie ja bardzo rzadko kiedy go używam to ciężko mi go ocenić, ale wydaje mi się OK. Lumia chodzi bardzo płynnie, nie zacina się. Co do baterii to u mnie trzyma cały dzień i całą noc, a korzystam oczywiście z Internetu, fb, rzadziej gg, no i sms. YT, oglądanie filmów - to omijam (to wolę na komputerze).. Niektórzy się czepiają, że mało aplikacji, a jak są to trzeba za nie płacić. Ale jeśli ktoś szuka prostoty a nie udziwnień i miliona aplikacji, których i tak nigdy nawet nie włączy to jest to telefon dla niego. Nie zagubi się, bo jest on dziecinnie proste, tak mi się przynajmniej wydaje.

Dual sim, bardzo fajna rzecz, jak ktoś chce korzystać z dwóch kart.

 

 

Czyli w skrócie: bardzo przyzwoity telefon w bardzo kuszącej cenie :)

Link to post
Share on other sites

Na dziś oficjalne stanowisko Microsoftu jest takie : kazdy telefon z WP8 dostanie Windows 10 - nic się tu nie zmieniło.

 

Lumia 535 jest nowym sprzętem więc W10 dostanie - bardziej się "bać" :) powinni posiadacze L520 - ale - MS zapewnia, że oni tez dostaną W10.

 

W tym miesiącu ma się pojawić W10 w wersji testowej :) - więc jak się nie możesz doczekać to polecam aplikację Windows Insider :) - jest to oficjalna aplikacja MS - która "przygotuje" nam telefon na testowa wersję Windiws 10.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...