Skocz do zawartości

Mam 15 lat i muszę w rok zarobić 1500 zł xD


Recommended Posts

 

 

To była ironia z mojej strony Tak serio, to lepiej załóż temat w odpowiednim dziale a na pewno kilka osób które mają pojęcie na pewno ci doradzą co kupić do określonej kwoty.

 

Po cholerę ma zakładać temat jak kupuje sprzęt w 2016? 


 

 

Przyjdę z karabinem złożonym z gratów na biurku Luksona!

Ej ej ej! Tylko broń konwencjonalna. Mamy co najwyżej uszkodzić siebie (Ciebie ;) ), a nie spowodować mały lokalny holokaust :evil: 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Średnio to tyle może być w szkole dla głąbów, a ja do takiej nie należę, więc... to jest w porządku średnia.

Co za problem nauczyć się na pamięć i napisać? Średnia to słaby wyznacznik wiedzy. 

Edytowane przez Arcathic
Link to post
Share on other sites

Średnio to tyle może być w szkole dla głąbów, a ja do takiej nie należę, więc... to jest w porządku średnia.

Materiał jest taki sam, więc kiepskie wytłumaczenie.

 

W gimnazjum bez uczenia się można spokojnie mieć 5,50<.

Link to post
Share on other sites

Tak Wam się teraz wydaje... gdybyście teraz usiedlii w gimbazie to bez uczenia mielibyście 5,50, bo już to umiecie, a ją się dopiero uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz każdy kto ma red stripa to ma rangę kujon. Mi nie wiele brakuje, by osiągnąć ten level :)

Link to post
Share on other sites

Czyli jednak uczysz się w kiepskiej szkole. W moim starym gimnazjum (o podobno nie najlepszej opinii) ~14 osób miało pasek. Nikt nie wyzywał od kujonów.

 

Połączy ktoś z postem wyżej? :P

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Mimo tego, że wydaje mi się, że jestem uzależniony od komputera :D Ale te uzależnienie nie ma na mnie negatywnego wpływu, więc jest okej. 

Każde uzależnienie ma negatywny wpływ - to definicja uzależnienia. A jak nie ma, to znaczy, że nie nie jesteś uzależniony. :)

 

A żeby podsumować temat... jak chcesz zarobić, to idź do pracy.

Na co wydasz pieniądze, to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

Link to post
Share on other sites

Pozwole sobię się wypowiedzieć jako iż jestem w wieku autora.

 

Jeśli chcesz wydać 7000 zł na sprzęt to albo jesteś lekko rozpieszczony, a za pół roku po wyjściu z gimnazjum jak to będziesz w szkole średniej to czas jaki będziesz spędzał przy komputerze się drastycznie zmniejszy.

 

Ja jeszcze do 2014 męczyłem się na 775 z C2D i 9600GT, w tym roku rodzice po części sprezentowali troche pieniędzy na zestaw który już z resztą sam złożyłem, mam taki hmmmm... powiedzmy że mid-end'owy PC ( i5 4590, R9 280) i w sumie wystarcza mi i to bardzo, w życiu bym nie potrzebował PC'ta za 7 koła, poprostu marnotrawstwo pieniędzy.

 

Każdy ma swoje zainteresowania,ale gwarantuje ci że na graniu 24/7h możesz tylko sie zniszczyć, ani pieniędzy na tym nie zarobisz, a tylko będziesz je wydawał.

 

Gram dziennie jakieś 3-4h, czy to meczyki w dote, H1Z1 czy cokolwiek. I nie czuje potrzeby posiadania PC'ta z 16 GB ram, X99, i 6 rdzeniowcem. Po co mi to? Dla szpanu? Jestem pewny że twoi znajomi nawet nie więdzą co to jest RAM.

 

Odpuść to sobie, są ciekawsze rzeczy, ja aktualnie zbieram na prawo jazdy AM, a przy komputerze spędzam coraz to mniej czasu wraz ze zmianą pór roku, w lato pewnie wcale na niego nie będe wchodził.

 

Jedyne co ci moge polecić to skrzynka za jakieś tam niewielkie pieniądze, 3,5 koła może.

 

I tak ci wystarczy na dosyć długi czas.

 

anyway, your money, your business.

 

tl;dr 7 koła za pecet do grania to raczej #cebuladeals, #januszebiznesu ale to ty tu jesteś tym bogatym, albo nie, to twoi rodzice.

Link to post
Share on other sites

Ifer jak grasz 3-4h dziennie to juz grasz duzo za duzo jak pójdziesz na studia to bedziesz gral 0h na dzien ewentualnie weekendy. Chyba ze chcesz wyjsc z szkoly na krawedzi F
Ja gram tylko w wekendy a mam kompa za 8k i nie mysle ze zrobilem zle. Czy ze przeplacilem. Ale w PL kazdy patrzy komuś na ręce może dlatego taki zwykły 15 latek nigdy nie bedzie mogl miec czegis high endowego. Nawet jeżeli logicznie się nie opłaca.

Edytowane przez dadulek
Ortografia!!!!
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...