Skocz do zawartości

Mam 15 lat i muszę w rok zarobić 1500 zł xD


Recommended Posts

Już powiedziałem, że nie będę tyle wydawać. Za rok będą jakieś nowe procesory, karty i postaram się kupić jak najlepsze części do grania w kwocie do 4000 zł. I wtedy to już Windows 10 kupię :) Pytanie tylko ile będzie kosztował 0.o A czym różnią się Windowsy 7 jak są wersję jakieś Home Premium, Professional, Ultimate itp.?

Edytowane przez Rafinios
Link to post
Share on other sites

Glownie roznia sie mozliwosciami tworzenia i pracy w sieci. Przy czym nie mowie tu o internecie tylko sieci wewnetrznej - firmowej. Wiec jak tylko grasz, to nie warto moim zdaniem przeplacac za drozsze wersje.

choc rozne edycje windowsa maja inne roznice. Musialbys poszukac tabelek z roznicami. Np taki win 8 w wersji pro umozliwia downgrade do win 7.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_7

Link to post
Share on other sites

Nie muszę mieć stałych 60fps aby czerpać radość z gry. Jeśli wydzieracie sobie włosy z głowy bo coś Wam chodzi w 40 klatkach albo od czasu do czasu zetnie się na ułamek sekundy to proponuję leki na uspokojenie. Jedyną grą, która chodzi słabiej jest Dying Light bo:

 

a) jest spod szyldu SRANVIDIA, a takie gry zawsze miały skłonności do dupowatej wydajności

b) mocno obciąża procesor więc limit w moim przypadku ustanawia dziadek i7 930 (twórcą powinno być wstyd, że w 2015 wypuszczają grę, która zajeżdża tylko dwa wątki w CPU)

 

Unity chodzi świetnie, że aż się zdziwiłem, WatchDogs przeszedłem bez spiny a dopiero później zacząłem czytać jakich to problemów wszyscy nie mieli, FarCry 4 max, Crysis 3 max, inne srakie takie i owakie na maksa chodzą (oczywiście z rozsądnym AA).

 

Podsumowując: tak, jeśli kogoś nie boli w sercu, że nie włączy sobie V-sync, to r9 290 daje radę na ultra.

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

 

 

Wy mu tak ładnie tutaj radzicie, ale najwięcej by się nauczył, jakby właśnie wydał te 7k PLN na peceta dość kosztowna by była to nauka, ale odnotowana w pamięci na pewno by została.
 

 

Tak samo wmawiano mi, ale jakos nie widze w tym nauki . Chcialem kompa za 7k+ i mam. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

I jest sporo ludzi na tym forum co wydaja na komputery sumy przekraczajace 15k zl i jakos nikt sie do nich nie czepia  .

W każdym razie są to osoby, które pracują na siebie, swoje rodziny i mogą sobie pozwolić. Nie są to piętnastoletnie dzieci, które chcą komputerek do grania co by kumplom pokazać.

 

 

Ja proferuje

Twoja umiejętność pisania w języku ojczystym jest niższa niż u dziecka z szóstej klasy, więc śmiem przypuszczać, że nadal wydajesz pieniądze rodziców. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W każdym razie są to osoby, które pracują na siebie, swoje rodziny i mogą sobie pozwolić. Nie są to piętnastoletnie dzieci, które chcą komputerek do grania co by kumplom pokazać.

 

 

Twoja umiejętność pisania w języku ojczystym jest niższa niż u dziecka z szóstej klasy, więc śmiem przypuszczać, że nadal wydajesz pieniądze rodziców. 

Nie, nie chce komputera po to, by mieć się czym chwalić przed kolegami tylko mam potrzebę na lepszy sprzęt, bo już nie wytrzymuję z AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz + MSI Radeon HD 6850.....

Link to post
Share on other sites

To weź sobie jeszcze zarezerwuj budżet na nowe gry, żeby w ogóle zauważyć różnicę. Chyba, że złożysz super wydajny komputer a wszystkie gry będziesz piracił.  :rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie piraciłem gier i nie mam zamiaru :D Zbyt rzadko kupuję gry, by je jeszcze piracić :)

BF3 - 450h

BF4 - 370h

Infestation: Survivor Stories - 620h

Skyrim - 280h

Plus inne gierki - 300h

Wszystko w przeciągu dwóch lat i większość to multiplayer, więc nie ma mowy o piraceniu :)

Edytowane przez Rafinios
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie są to piętnastoletnie dzieci, które chcą komputerek do grania co by kumplom pokazać.

 

A co za roznica? Jak sobie nazbieraj to jego pieniadze ... Nie rozumiem dawania dziecku kieszakowych i kierowania co ma z tymi pieniedzmi zrobic ...

 

 

 

Twoja umiejętność pisania w języku ojczystym jest niższa niż u dziecka z szóstej klasy, więc śmiem przypuszczać, że nadal wydajesz pieniądze rodziców. 

 

Tak mnie znasz jak ja ciebie. Ze zapomnailem troche ortografi  moze swiadczyc o tym ze ? Moge ci napisac to w 3 jezykach obcych jak chcesz :)

 

Po za tym to forum ma sprawdzanie ortografii , ale nie dziala w przypadku ang windowsa. Dlatego jak ktos pisze z bledami (w polsce ) to ma o tym swiadomosc bo wyswietla sie mu czerowny pasek pod tekstem .

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

 

 

Zapomniał ortografii...

 

Nie wiem co to ma do tematu ale .. może jeszcze wprowadźmy wątek o polityce?

 

 

 

co za beton ;/ 
   

 

Nie wiem ale słowo ''beton'' było popularne w latach 02-05.

 

 

 

Wiesz jak długo trwa zmiana systemowego słownika?

 

 

Pierwszy raz muszę pochwalić  za radę.

Link to post
Share on other sites

Z ekonomicznego punktu widzenia, nie widzę sensu wydawać na sprzęt 7000 zł skoro sprzęt za około 2300 uciągnie obecne gry na wysokich detalch, za 1,5-2 lata sprzedaż za około 1300, i kupisz znowu. za 2300. i za dwa lata znowu. i z tego biznesu zostanie 3900 zł.

Link to post
Share on other sites

Z ekonomicznego punktu widzenia, nie widzę sensu wydawać na sprzęt 7000 zł skoro sprzęt za około 2300 uciągnie obecne gry na wysokich detalch, za 1,5-2 lata sprzedaż za około 1300, i kupisz znowu. za 2300. i za dwa lata znowu. i z tego biznesu zostanie 3900 zł.

Dobra, to teraz mi taki zestaw za 2300 zł napisz.... Nowe części oczywiście.

Edytowane przez Rafinios
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...