Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jestem na tym forum nowy i na telefonach sie wcale nie znam więc dlatego piszę dobra przejdźmy do tematu poszukuje telefonu tak jak w temacie do 2000zł i planuje go zamówić w tygodniu(2-6 lutego). Chciałbym żeby telefon spełniał podane moje wymagania będzie służył do grania, pisanie sms dzwonienie, internet tak potrzebne jest mi LTE, słuchanie muzyki często na słuchawkach i może ale rzadziej na głośnikach, dobry aparat. Telefon chciałbym żeby raczej był na androidnie no chyba że nie będzie wyboru to możliwe że wezmę jakiegoś iPhone. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

M8 ma mały aparat i podobno się rysuje nawet jak jest w etui a note 3/4 za duzy trochu a  TW mnie denerwuje nie mówie że tel jest zły tylko że TW mi nie przypadł do gustu.


A przypominam tel ma mi się miescić w kieszeni.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

To może One E8 ? Ma już aparat 13mpx i plastikową obudowę, szara ze złotymi wstawkami jest bardzo fajna

Zerknij jeszcze na Sony Xperia Z3 Compact. Bardzo dobry smartfon.

 

Niebawem ma jeszcze wyjść nowy Asus Zenfone z 4gb ramu, może być po atrakcyjnej cenie :)

Link to post
Share on other sites

E8 mi nie odpowiada, Z3C tylne szkła samo od siebie pęka nie mam pojecia co brać.


Jak nie bedzie wyboru to poczekam na targi w marcu i w tedy się zastanowie asus zenfone 2 kusząca rzecz 4 gb ramu.


Bo najbardziej mi zależy żeby to był dobry android bo moim zdaniem on jest lepszy.

Link to post
Share on other sites

One plus one nie chce ponieważ to jest chinczyk i żeby go kupić trzeba mieć zaproszenie a ja chce nowy a nie używany. Właśnie nie mam nic upatrzonego ja taki troche wybredny jestem więc ostrzegam. Najlepiej by było wypisać w jednym poscie wszystkie telefony od początku tematu i je krótko opisać zalety i wady wtedy by mi to polepszyło wybór.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

Trochę to mało powiedziane.

Problem jest taki, że teraz praktycznie żaden producent wypuszczający smartfony z androidem nie robi topowych modeli do 5 cali tylko powyżej. Wyjątkiem jest Sony Compactami.

Większość topowych jest od 5,2 do 5,5 cali a czasem i więcej. Kolejna generacja która wejdzie niebawem będzie jeszcze większa.

Z topowych to LG G3 wersja z 32 gb pamięci i 3gb ram, Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy Alpha i Galaxy S5

Reszty już nie wypisuję bo byly już wymienione i je odrzuciłeś.

Co do opisywania wad i zalet to polecam zobaczyć videorecenzje na youtube np od Mobzilla albo Testhub. Mają większość topowych modeli przetestowanych

Link to post
Share on other sites

Z naczy nie koniecznie musi byc do 5 cali może byc maks ale to maks 5.5 cali więcej nie.


To w takim razie wypisać wszystkie telefony do 2000zł s5 odpada i w ogóle wszystkie samsungi odpadaja.


Piszcie telefony a ja sobie je oglądne na yt recenzje na mobzilli lub testhub.

Link to post
Share on other sites

Akurat te telefony co podawaliście to patrzyłem i sprawdzałem. To w takim razie nie mam pojęcia jakiego telefonu brać bo nie wiem chyba sobie nie kupie żadnego bo jak jeden wybiore to jakies wady ma lub coś a chce brac telefon który będzie dobry bo bede brał w komisie i nie mam zamiaru załowac później zakupu i go sprzedawać.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

Wszystkie wymienione są bardzo dobre. Jeden np ma lepszy aparat, drugi ekran a trzeci obudowę. Trzeba znaleźć złoty środek dla siebie bo idealnego nie ma.

I co do zakupu to proponowałbym poszukać na allegro i olx bo czasem się zdarzają fajne okazje, a w komisach zazwyczaj zawyżają ceny

Link to post
Share on other sites

Weź się człowieku określ jakie konkretnie masz preferencje. (rozmiar, jakosc ekranu, materialy, nakladka itp.)

 

A za takie :

"Wypisujcie (na darmo zresztą) mi a ja idę oglądać filmiki" to chetnie dałbym Ci kopa w d... .

Link to post
Share on other sites
Pewnie ci nie pomogę za dużo ale z tego co widzę to w skrócie;

 

1 HTC m8 - nie bo słaby aparat 

2 s5 - nie bo tuch wiz muli

3 xperia z3 - nie bo krucha jak to szkło 

4 g3 - nie bo za duży

5 one plus one - nie bo nie ma sieci sprzedaży 

6 lubią 930 - zamiast systemu ma jego protezę

 

Ale!

 

1. Ok, może racja - nie wiem 

2. Nie muli, to nie s3 mini

3. Fakt, ale po części jak każdy inny smartfon 

4. W zasadzie to nie większy niż konkurencja - Ramki

5. Możesz kupić UK bez zaproszenia mi się wydaje, że wymianę załatwisz szybciej wysyłając z polszy niż od biznesmenów z polandi.

6. Nie każdy potrzebuje smartfona

 

Ja mam xperia, ma swoje wady, ale nie ma urządzeń idealnych i z tym trzeba się pogodzić albo czekać aż takie powstanie. Równie dobrze pomiędzy s5 z3 i g3 możesz wybrać co się bardziej podoba, bo każdy ma lepsze i gorsze strony. O HTC, lumi oraz. One plus nie pisze bo tam trzeba dodatkowo akceptować inne cechy. Nie ma smartfona najlepszego, wszystko jest kwestią upodobań i oczywiście potrzeb.

Edytowane przez asia-86
Link to post
Share on other sites

Nie mam pojecia najlepiej to chyba jak poczekam na te targi i wtedy zobaczę co wezmę bo ma być LG G4, HTC ONE M9 itd.


Ja chce taki telefon który będzie spełniał podane kryteria internet(LTE), gry, sms, dzwonienie, muzyka na słuchawkach i chciałbym żeby był ładny dźwięk, no i dobry aparat. Telefon jakby był do góra 5,5 cala ekran, plastik lub aluminium, nakładka jaka kolwiek inna ale nie TW, jakosć ekranu no to chyba wszystkie androidowce maja Gorilla Glass 3.


Po prostu nie wiem trudno mi wybrać chyba z mojego kupna telefonu będą nici :(

Najwyżej sam sobie będe oglądał recenzje telefonów i jak wybiorę jakiś to się was zapytam czy będzie dobrym wyborem.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...