Skocz do zawartości

Fractal Design R3, a NZXT H230?


Recommended Posts

Witam,

potrzebuję wyciszonej obudowy, do której wsadzę zestaw z sygnaturki, tylko karta graficzna podskoczy o jedno oczko (R9 290X), preferuję Gigabyte, natomiast na rzecz obudowy mógłbym i coś drobniejszego wsadzić.

Ważne, żeby się zmieściło.

Budżet do 300zł!

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Cooler to HR-02 - Macho (Black White) więc dosyć wysoki.

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Jak masz zaślepki na nieużywane otwory + pozasłaniasz resztę niepotrzebnych i nie musisz mieć iście sterylnego komputera to wyciszone budy brudzą się w środku naprawdę wolno. Od siebie powiem, że z R3 jestem zadowolony - jakość wykonania w porządku, wnętrze w porządku (chociaż przydałaby się większa ilość na kable z tyłu i dzielona klatka na dyski), jedynie plastikowe aluminium na froncie irytuje.

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
kosztuje co najmniej 450zł

R3 za 450zł? Ja kupiłem swoją nówkę za 290, więc coś nie bardzo ;).

 

 

Zawsze w zapasie mam tą stówkę

Skoro masz cztery stówy, to możesz spokojnie brać R4 - będziesz zadowolony. Chyba że masz w zanadrzu jeszcze jedną stówkę i niepotrzebne Ci będą zatoki 5,25', to możesz także rozejrzeć się za NZXT H440 ;).

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

R3 za 450zł? Ja kupiłem swoją nówkę za 290, więc coś nie bardzo
kurde chłopie masz na morele/komputronik ceny to stara buda nie jest tak łatwo ją kupić.

 

 

Zawsze w zapasie mam tą stówkę, mówisz, żeby Fractala brać?

  No jeśli zależy ci na ciszy , i bardzo dobrze ofiltrowanej budzie to dobrze wybrałeś.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
kurde chłopie masz na morele/komputronik ceny to stara buda nie jest tak łatwo ją kupić.

Wyluzuj, spojrzałeś może na napis "BRAK W MAGAZYNIE" i podobne? Ceny pochodzą z okresu, gdy Define R3 była w sklepie i odkąd ją zdjęli ze stanu ceny te nie były na 99% aktualizowane. Ceny są owszem, prawdziwe ale sprzed kilku lat (kolega 2? lata temu kupił R3 w okolicach 400-450zł).

Żeby nie było, że ze swoją ceną jestem gołosłowny:

http://olx.pl/oferta/obudowa-fractal-design-define-r3-CID99-ID4RzHj.html#d0dbc28a7e

Pisałem swego czasu z gościem i pisał że ma tych bud trochę na stanie, bo wykupił je na likwidacji sklepu. Są to fabrycznie nowe obudowy, z całym wyposażeniem itp.

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Wyluzuj, spojrzałeś może na napis "BRAK W MAGAZYNIE" i podobne? Ceny pochodzą z okresu, gdy Define R3 była w sklepie i odkąd ją zdjęli ze stanu ceny te nie były na 99% aktualizowane. Ceny są owszem, prawdziwe ale sprzed kilku lat (kolega 2? lata temu kupił R3 w okolicach 400-450zł).
 

Spokojnie nikt się nie spina  :)  , te obudowy nie schodzą z ceny. Swoją drogą bardzo fajna okazja  ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...