Skocz do zawartości

A4tech za 50zł na Avago9500. Fake czy nie?


Recommended Posts

Tak jak w temacie, znalazłem na allegro myszkę A4-Tech XL-755BK, w której opisie widnieje nazwa wyżej wymienionego sensora. Moje pytanie to: Czy produkują jeszcze te myszki z tymi sensorami? Obiło mi się o uszy, że zostały wyparte przez słabsze V-tracki. Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

http://allegro.pl/a4-tech-xgame-xl-755bk-3600-dpi-avago-9500-i5036793819.html

P.S. Agito to znana firma, więc raczej nie powinni oszukiwać, "ale kto pyta nie błądzi".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż jeśli kupisz tę mysz i nie będzie miała sensora AVAGO to na allegro jest możliwość oddania jej w ciągu bodajże 14 dani z powodem ''Towar nie zgodny z opisem'' więc kupując ją nic byś nie stracił. Co do zmian myszek A4tech na V-Tracki to mam wrażenie że zmianą uległy tylko myszki z sensorami optycznymi np . x748. Bo myszki laserowe jak np. x747 nadal mają swoje AVAGO w tym kąkretnym przypadku jest to AVAGO 9500, wydaję mi się więc że nie jest to fejk a całkiem prawdopodobna oferta :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepiej wpisać nazwę myszki w google wtedy prawdopodobnie wyskoczy strona producenta na której wszystko powinno być napisane :P. Nawet jeśli nie znajdziesz strony producenta bo będziesz miał jakąś myszkę typu no name to jeśli znasz jej nazwę i odpowiednio długo poszperasz w necie to na pewno znajdziesz. 

''Szukajcie a znajdziecie.''

Edytowane przez DemroPL
Link to post
Share on other sites

Nie taka zupełnie loteria. Opisywałem to już w którymś z tematów. 

 

A4techy te starsze, które są na Avago są zazwyczaj pakowane w czerwone opakowania, natomiast te ze słabszymi sensorami LensHole (Pixart) są pakowane w niebieskie pudełka.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/159336-kt%C3%B3ra-myszka/

 

Czasami zdarzają się opakowania z nadrukami: Anti-Vibrate - tutaj jest największy problem i zalecam przeczytania opakowania, ewentualnie doszukania informacji. Większość to Avago, ale zdarzają się Pixarty:)

Link to post
Share on other sites

Pewnie zamówię ją w tym tygodniu i jeżeli nie będzie to Avago to po prostu ją odeślę. Na razie siedzę na Microsoft Wireless Mobile Mouse 3000, więc przesiadka powinna być odczuwalna :D, dodam, że kupuję ją głównie z powodu zaczęcia gry w CS:GO.

Link to post
Share on other sites

Jutro powinna już być jeżeli ktoś chce to mogę wstawić zdjęcie sensora jak ją dostanę. 

Wstaw to Ci powiemy :)

 

Jeśli jest praktycznie idealne "kółkowe-kółkowate?" wycięcie na soczewkę, to jest to Pixart :)

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...