Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym kupić myszke do grania za około 70 zł i do niej podkładkę kupie od a4tech 

§  Budżet: 70

§  Jakiej myszki obecnie używasz: a4tech ecco 612D Black

§  Jaką masz obecnie podkładkę: nie mam 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  800 DPI

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie wiem jak to sprawdzić

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): far cry 4 ,ghost recon , śródziemie cień mordoru

§  Ile przycisków używasz w myszce: mam podstawową to tyle co jest ale chciałbym żeby nowa mysz miała wiecej przycisków.

§  Chwyt: finger grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: poniewż sie troche psuje i chciałbym coś lepszego

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): tutaj nie wiem co 

Mam na uwadze myszki takie jak MODECOM Volcano MC-WGM1

lub Tracer Headshot lub A4Tech Bloody Blazing A9 lub Tracer Cobalt lub Zalman ZM-M401 lub  Genius X-G500 ktury polecacie prosze o odpowiedz. 

 
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mysz Modecom odradzam. Sam miałem volcano mc-909, mysz co chwile na gwarancje oddawałem z powodu padającego lewego i prawego przycisku myszy. Zobacz sobie myszy A4tech bloody. Aktualnie posiadam v7 (ponad rok i wszystko chodzi bardzo dobrze) i v8. Polecam również A4tech x750.

Edytowane przez bartek3007
Link to post
Share on other sites

Jest tak, ale za odblokowanie dodatkowego rdzenia w myszce, które nie jest do niczego potrzebne. W niektórych grach typu CS, BF wykrywa to jako czity i banuja wiec nie opłaca się tego kupować. Przy tej myszce najlepiej po ustawieniu wszystkiego wyłączyć całkowicie program od ustawień (ustawienia i tak będą zapisane na myszce) żeby nie mieć później problemów.

Link to post
Share on other sites

WITAM !

Od siebie mogę polecić przeczytanie mojego tematu : http://forum.benchmark.pl/topic/163474-mysz-za-ok80-z%C5%82-c/

 

 

Na Bloody z serii V nie warto nawet patrzeć ze względu na sensor.
 

Z myszek które wspólnie z ludem ustaliłem że do tej kwoty są najlepszym wyborem to myszki:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A4 Tech XGame Laser Oscar X747 ; Mysz laserowa z sensorem AVAGO 9500 posiada więcej dpi, trochę więcej bajerów typu ciężarki, 3xFire i dedykowany program do pisania makr. Jest dość solidnie wykonana i wyprofilowana pod prawą rękę.

Link do sklepu :http://www.ceneo.pl/14208146#mh=O2o3i4Y205007a4-techvF3BrB5PoCNtqXJqYKI-JyEkyhOQpTqy1Z47vPoQKMvOa_9nkWsfT02r2pow6o3egQ6ZHAnLM8G5JvZwaWonOKl35pYnZDVFgKQ-HB9p0EZeuIpnM8j-UxWnNlHx5zwL5CnHIg0ADw93iBV1_yCOaHemo7mdTQCmiL0Hj46HFK2LMrCxKGVr5w2

Link do recenzji :http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/A4Tech_X747_-_prawie,_jak_bron-2756.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zalman ZM-M401R ; Mysz optyczna z sensorem AVAGO 5050 Posiada mniej dpi i nie ma zbędnych dla niektórych duperel. Jest uniwersalna z powodu swojej konstrukcji, kierowana jest jednak do graczy praworęcznych z powodu 2 bocznych przycisków umieszczonych po wymienionej stronie, posiada gumową powłokę zwiększającą przyczepność i komfort gry.

Link do sklepu :http://www.ceneo.pl/27315946

Link do recenzji : http://www.videotesty.pl/recenzja/1311/Zalman-ZM-M401R-myszka-dla-graczy-z-ograniczonym-portfelem/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wybór pomiędzy tymi dwoma myszkami zależy od preferencji użytkownika. Od ciebie zależy czy wolisz mysz optyczną czy laserową, czy potrzebujesz więcej bajerów czy wystarczy ci podstawa. Mysz laserowa jest kierowana dla graczy high sens a mysz optyczna do low i mid sens, mimo iż różnica w dpi tych dwóch sensorów nie jest zbyt duża gdyż laserowy ma przedział 100-3600 DPI a optyczny ma 1000 - 2500 DPI. Do myszy optycznej podkładka nie jest wymagana, do laserowej jednak jest potrzeba i najlepiej żeby była stosunkowo twarda.

Obie myszki są wykonane solidnie i dobrze, są najlepszą opcją na swojej półce cenowej, ponadto zdaję sobie sprawę że sensory obu myszek nie są najlepszymi na rynku ale jest to średnia półka cenowa i normalni gracze nie odczują jakiegoś dyskomfortu w użytkowaniu ich. Uważam że są zdecydowanie wystarczające dla graczy którzy nie chcą poświęcić na myszkę majątku i nie grają w pro gejmerskich turniejach ale lubią sobie komfortowo pograć. Pisząc ten post działam w dobrej wieże i chciałbym zaznaczyć że nie jestem absolutnie żadnym specem od myszek i przepraszam w razie jakiś błędów lub niedomówień czy ewentualnego wprowadzenia w błąd.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecam się na przyszłość i proszę o pozytywne ocenienie mojej wypowiedzi zielonym przyciskiem strzałki pod postem ;)

 

Zapraszam do komentowania mojego postu oraz podanego na górze tematu ! :)

Edytowane przez DemroPL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...