Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dostałem email o dostępności nowego oprogramowania, z poziomu telefonu nic nie widzi, postanowiłem według poradników zainstalować ZUNE, widzi moją muzykę, pliki, w Windowsie widzi telefon ale w programie pokazuje " Nie podłączono urządzenia " co zrobić z tym fantem ?

 

Miało być prosto banalnie a póki co nie urywa du*y ten cały WP co mi radziliście :)

 

W GPSie w nawigacji HERE + możecie wpisać dokładny adres ?

 

Ja mogę sam adres bez numeru domu, też zastanawiam się jak zaradzić bo przeszkadza to.

 

Klawiatura jest kiepska w porównaniu do S4 na który narzekałem ( teraz bym chyba wziął go znów w ręce albo Z2 ! ) 

 

Jest możliwość zmiany na inną, podpowiedzi raz są, raz nie, delikatnie " omkła " bywa, kwestia skonfigurowania ?

 

IE - staram się nie narzekać ale beznadziejna jak dla mnie, lepiej obsługiwało się chyba S4, jest możliwość zmiany na stabilną inną przeglądarkę ?

 

Szkło hartowane chciałem założyć, lecz po bokach wchodzi powietrze, również to beznadziejnie wygląda, aktualnie HARDCORE, bez szybki.

 

Pokierujecie mnie jak zmienić dzwonek ze standardowego na swój np. kawałek ?

 

Youtube, jest aplikacja w sklepie ale tragicznie działa ( a słyszałem kiedyś, że każda aplikacja jest sprawdzona zanim trafi do sklepu bla bla.. ) Polecicie jakąś sprawdzoną?

 

Zapraszam do wypowiedzi, pozdrawiam.

 

EDIT :

 

Dodam, że jestem posiadaczem Lumi 930 od 14 dni.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Żaden ZUNE.

 

Dostałem email o dostępności nowego oprogramowania, z poziomu telefonu nic nie widzi
Sprawdź tutaj czy dla Twojego wariantu jest DENIM http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Zaglądałeś tutaj!? http://forum.benchmark.pl/topic/96014-windows-phone-8-poradnik/

 

 

jak zmienić dzwonek ze standardowego na swój np. kawałek ?
Wrzucasz do folderu ringtones albo poprzez aplikacje "Zrób dzwonek" 
Link to post
Share on other sites

 

Żaden ZUNE.

 

Sprawdź tutaj czy dla Twojego wariantu jest DENIM http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Zaglądałeś tutaj!? http://forum.benchmark.pl/topic/96014-windows-phone-8-poradnik/

 

 

Wrzucasz do folderu ringtones albo poprzez aplikacje "Zrób dzwonek" 

 

 

W sekcji Poland jest :

 

Lumia 930 Polkomtel Denim 8.10.14219.341

02540.00019.14484.37003 "

Co do aplikacji i faq sprawdzę bo nie robiłem tego.

 

Co teraz jak wyskakuje, a przez telefon nie mogę zrobić ?

Gdzie teraz wszyscy co namawiają do Lumii ? :)

 

Zauważyłem, szybsze zużycie energii w telefonie, cóż zrobić z tym i wyżej wymienionymi ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze odinstaluj Zune.

 

Lumie z WP8 są widoczne jako Dysk Wymienny - nie potrzeba żadnych programów.

 

Adres : Ustaw Cel -> wpisujesz i już :) :) - menu wysuwasz przesuwając palcem z dołu do góry, w dolnej części ekranu. Pamiętaj że NIE wszystkie adresy są wprowadzone, więc w wielu przypadkach nie ma ich.

Zawsze możesz uruchomić Here Maps - wskazać palcem gdzie chcesz jechać - przytrzymujesz palec i pojawi się opcja Prowadż Do czyli taki "łamana" strzałka - dalej naciskasz uruchom nawigację i już.

 

Klawiatura - Masz przecież Word Flow.

 

YouTube - następuje obecnie przejście z Flash na HTML5, po za tym jest sporo aplikacji Metro Tube Hyper itak dalej.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze odinstaluj Zune.

 

Lumie z WP8 są widoczne jako Dysk Wymienny - nie potrzeba żadnych programów.

 

Adres : Ustaw Cel -> wpisujesz i już :) :) - menu wysuwasz przesuwając palcem z dołu do góry, w dolnej części ekranu. Pamiętaj że NIE wszystkie adresy są wprowadzone, więc w wielu przypadkach nie ma ich.

Zawsze możesz uruchomić Here Maps - wskazać palcem gdzie chcesz jechać - przytrzymujesz palec i pojawi się opcja Prowadż Do czyli taki "łamana" strzałka - dalej naciskasz uruchom nawigację i już.

 

Klawiatura - Masz przecież Word Flow.

 

YouTube - następuje obecnie przejście z Flash na HTML5, po za tym jest sporo aplikacji Metro Tube Hyper itak dalej.

 

Z adresem jeszcze nie sprawdziłem, sprawdzę gdy będę używać w najbliższym czasie nawigacji.

 

Co do klawiatury to troszkę zawodzi, W s4 nie wiem jaka ale ta wbudowana sprawiała lepsze wrażenie, przyjemniej się pisało.

 

Co do Youtube korzystałem dziś obecnie Tube HD - bez szału.

 

Zauważyłem znaczy spadem bateri, o 12:40 miałem 90 % a teraz  25 % , na początku działał  znacznie dłużej, np 9 h bez użytkowania po za odbieraniem telefonów, sporadycznie sms, internet odpalony, poczta i spadło przez ten czas około 10 %.

 

Naprawione? 

 

Nie naprawione, rozważam zmianę na s5 bądź z3.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...