Skocz do zawartości

Dying Light - mało RAMu?


Recommended Posts

Witam,

 

chyba za bardzo pośpieszyłem się z kupnem.. Gra chodzi bardzo płynnie na wysokich detalach, wygląda świetnie, ALE. Po jakiś 10 min grania, zaczyna brakować pamięci i gra się crashuje. Wywala nawet explorera. Nie chce zbyt obcinać grze uroku, dlatego według Was, jakie opcje grafiki są najbardziej pamięciożerne(RAM)? Może rzeczywiście 8GB Ramu to za mało?

 

i7 2600k @4,5GHz

8GB ramu 1600MHz

gtx970 od Zotaca

750w ocz

Edytowane przez DMTcorp
Link to post
Share on other sites

Z tego co piszą na forum Steam DL wpieprza Ram garściami, ale problemow jest dużo więcej...

 

Nie spodziewałem się ze Techland będzie walczyć z Ubi o najgorszy produkt na NextGen...

 

Sam od godziny walczę z brakiem jakichkolwiek dźwięków...

Link to post
Share on other sites

Po pokonaniu problemu z dźwiękiem i kilku godzinach grania, muszę przyznac iż:

1 - WOW

2 - jeszcze większe WOW

3 - Zasoby to bierze garściami:

 

Maszyna jak z profilu, ramu DL bierze prawie 8GB czyli z systemem, przeglądarka itd wychodzi mi lekko ponad 10GB wykorzystanego, a na grafice max Vramu osiągnąłem 3965Mb (wspolczuje gracza z 970...). Gra działa płynnie tylko 2 razy miałem dziwnego dropa do 30-35 fps przy wszystkim ustawionym na najwyższe wartości. W budynkach 60 fps i na zewnątrz miedzy 50 a 60.

.Zapowiada się krwisty weekend! 

Link to post
Share on other sites

Ja też miałem problemy z dźwiękiem,ale jakoś sie udało zaradzić. A co do samej płynności gry to mam wszystko na max,tylko cienie na medium,view distance na 50% i między 50-60+fps 1920x1080...

Mój sprzęt:

GPU: GTX680 Asus TOP

CPU: i5 4460@3,4ghz

Ram: 8GB Hyper X 1833mhz CL8...

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Gra chodzi mi płynnie na full detalach, niestety 1440x900 :/ po 10 min grania, czasami nawet szybciej crashuje się z powodu braku pamięci, nie sadziłem, ze 8gb będzie za mało.. Jak myślicie, jest to kwestia optymalizacji, gdzie jakiś tam patch może załatwić wszystko? Czy problem jest bardziej złożony?

Link to post
Share on other sites

po 10 min grania, czasami nawet szybciej cras****e się z powodu braku pamięci, nie sadziłem, ze 8gb będzie za mało

 

 

No niestety po jakimś czasie 8 GB ram-u to mało, trzeba albo ciąć detale albo dokupić ram.. Zobacz filmik przy 16 GB ram nie mam większych problemów z płynnością w 1920x1080 

 

Link to post
Share on other sites

AMD Phenom II x4 965BE + GTS450 + RAM 4GB = około 30 fpsów fpsów na najniższych w Full HD. Podkręcenie grafiki coś tu da? Bo ona chyba jest najsłabsza w tym zestawie. Każdy fps jest na wagę złota ;)

Edytowane przez mateono
Link to post
Share on other sites

Ło jeje, toć to ramożerne jak szatan, potwierdzam 8 GB mało XD Jak mi się gra zfreezowała przy 7,9 GB zużycia to parsknąłem gorzkim nerwowym brechtem... http://www.agito.pl/pamiec-patriot-viper-3-ddr3-2x4gb-1600mhz-cl9-xmp-707-648125.htmldaj tera człowieku tyle kapusty, jak kupowałem 2 lata temu te ramy to kosztowały 220 zł, no ale w końcu czas leci nigdy nie myślałem że na 8 GB ram będę grał swobodnie cale życie :/

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...