Skocz do zawartości

Tablet do robienia zdjęć.


Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić mojej mamie tablet na imieniny, ale nie jestem kompletnie w temacie jeśli chodzi o tablety i najzwyczajniej w świecie nie wiem co wybrać. Tablet ma służyć głównie do pstykania i oglądania zdjęć i na tym się skupmy, czyli musi mieć dobry aparat, dobry wyświetlacz, dobrze by było jakby miał możliwość dorzucenia karty pamięci oraz Wi Fi. Bateria nie musi być super extra, ponieważ tablet będzie pewnie wykorzystywany sporadycznie, więc i tak wystarczy na tydzień :)

Cena 1000 - 1500 zł.

Z tego co tak na szybko by mnie interesowało to Samsung Galaxy Tab S 8.4, dobry wybór?

Aha wielkośc ok 8".

Link to post
Share on other sites

Tablet do robienia zdjęć? Do tego służy aparat, robienie zdjęć tabletem to funkcja pomocnicza tego sprzętu.

 

No to pomogłeś, nie ma co...

Przecież wiem, że do robienia zdjęć służy aparat a najlepiej lustrzanka i to pełna klatka, ale przecież na pewno są tablety, które nadają się do tego lepiej i gorzej.

Widzisz, dla Ciebie to tylko funkcja pomocnicza a dla mnie priorytet, więc wolałbym żeby wypowiedział się ktoś kto może mi pomóc w tym temacie.

Możesz kupić sobie Audi A6 kombi TDI i wozić nim rodzinkę na wakacje, ale możesz też kupić Audi A6 kombi RS i ścigać się nim na 1/4 mili albo jechać nim na wakcje. Jeśli chodzi o tablet to ja wolę właśnie tą drugą opcję.

Temat do zamknięcia, tablet już kupiony.

Edytowane przez Sova30
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...