Skocz do zawartości

Smartfon do 1000zł z jak najlepszym aparatem


Recommended Posts

  • mój budżet : 1000zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro.pl , olx.pl 
  • nówka czy używka : używany lub jeśli zmieści się w budżecie to nowy 
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : około 5"
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : internet ,muzyka , dużo fotografii 
  • moje najważniejsze wymagania : aparat bardzo dobrej jakości , jak najdłuższy czas pracy na akumulatorze 

     

    Opcją którą rozważam jest Xperia Z1 Compact , dodatkowym atutem jest wodoszczelność która pozwalała by na fotografie w wodzie . 

Link to post
Share on other sites

wodoszczelnosc?...zalezy do jakiej głebokości...być moze ta wodoszczlność dotyczy tylko kąpieli pod kranem...albo w wannie :D ale raczej napewno nie w jeziorze/morzu itp :D

 

ze swojej strony polecam LG G2...nówka 900-1100 zł.

Akumulator wymiata, zdjęcia w dzien wychodzą super :) gorzejw nocy (ale to kazdy smartek ma ten problem), dodatkowo masz optyczną stabilizacje obrazu.

 

Smartek wydajny :) snapek 800, 2 GB ramu, 5.2 cala IPS.

Sam posiadam i nie wyobrazam sobie zmiany na coś co teraz na rynku jest - wszystko praktycznie to odświeżane kotlety o podobnych bebechach. 

 

Lollipop w drodze do G2, wersja koreańska juz ma :) europejska jeszcze czeka, ale powinna sie pojawić niedługo. 

Link to post
Share on other sites

niewymienialny...ale masz gware na akumulator 24 miesiace. 

Jesli chodzi karty pamieci...owszem, ale sa wersje 32 GB (z europejskiej dystrybucji) albo inna mozliwosc to micropendrive wpinany w port microusb (wielkosci malego odbiornika od myszek czy klawiatur). Zawsze mozesz tez synchronizowac sobie zdjecia z dropboxem (wbudowana aplikacja i synchronizacja) lub z innym dyskiem w chmurze :)

 

Szczerze to ja nie zapelnilem jeszcze tak pamieci...zawsze mam jakies 2-5GB wolnego i mase zdjec porobionych :)

Edytowane przez maxellxl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...