Skocz do zawartości

Linkin Park


Recommended Posts

Co myślicie o tym "szeroko pojętym rockbandzie"

:) Jakie albumy wam się podobały?

Mnie oni tak zanspirowali że postanowiłem wkońcu kupoć ich album "Living things" w Saturnie a wy?

Moimi ulubionymi utworami są Burn it Down, Lost in the Echo,niemniej Leave out all the Rest jest piękna jesłi chodzi o przekaz ;-)

Polecacie jakieś piosenki od siebie od tych chłopaków B-)

?

Link to post
Share on other sites

Były to czasu mojej późnej podstawówki/gimnazjum - i z tego okresu jak dla mnie są ok. Czyli Hybrid Theory, Reanimation, Meteora... i to wszystko. Nowsze rzeczy raczej mi nie pasują.

 

 

Polecacie jakieś piosenki od siebie od tych chłopaków B-) ?

Polecam słuchanie muzyki płytami, nie piosenkami ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż można lubić mniej lub bardziej, ale summa summarum to coś z pogranicza komercjo-polo. Dlatego, jeśli chodzi o LP, to zawsze najbardziej bawią mnie osoby, które myślą, że są wielkimi hipsterami o wysmakowanym guście, bo nie słuchają jakiegoś dennego popu z czołówek radiowych list przebojów jak reszta motłochu, tylko odkryli cool rockową bandę dla wybrańców.
Podsumowując, ja nawet lubię, wpada w ucho, ale bez wpadania w skrajności(można by rzec, że mając świadomość jakie priorytety rządzą ich światem, patrzę na ich twórczość mocno przez palce - nie oczekuję zbyt wiele). Kiedy widzę zachwyty jakimi to oni są prawdziwymi muzykami pośród całej komerchy, czy nad ich tekstami o ludziach, którzy żyją bez prądu/wody itp to umieram ze śmiechu. Panowie wyżej narzekają nad jakością ostatnich albumów i chyba, się zgodzę, że (jak zwykle w tego typu przypadkach) z każdym kolejnym rokiem zdaje się tam być coraz więcej biznesu na około, bezwzględnej machiny komercji, a coraz mniej muzyki.
Cóż, niejako pełnią rolę "niszowej rockowej kapeli"... dla mas. :)

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem, poniekąd zgadzam się z niektórymi częściami Twojej wypowiedzi, ale chyba od doooobrych kilku lat panuje moda na: "to komercha, śmierdzi komerchą" itp. Kurcze... teraz wszystko jest na sprzedaż. Niszowe zespoły, gdyby tylko trafiła im się szansa, to w 99% przypadków obrałyby drogę tej całej "komerchy". Każdy chce mieć kasę, więc ja na miejscu takiego "sprzedanego" zespołu grałbym dla mas i sprzedawał tyle płyt ile wlezie... nic w tym dziwnego i nic w tym złego.
I to ostatnie zdanie... czy ja wiem... może w Polsce... ale nieee, nawet nie. Przecież oni już tylko praktycznie grają na stadionach. Nie znam nikogo, kto uważałby ten zespół za "niszową kapelę.... dla mas". Po prostu grają dla mas.

Hybrid i Meteorę lubię za mięsisty przester. Później była płyta w pełni melodyjna (jeszcze nie była zła), a dalej to już za duuużo elektroniki jak dla mnie.

P.S. To co napisałeś wydaje mi się właśnie trochę... hipsterskie. ;)

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Mam podobne zdanie do was :D

Fakt faktem nowsze utwory to nie to samo-co widac chociażby po liczbie obejrzeń na yt.Mam nadzieje ze dadzą jeszcze jakiś fajny album :) Niestety,mam wyznaję przekonanie że nie pójdą w kierunku Skrillexa (wiem,kompletnie innam muzyka) że zaczną wydawać na tyle szajsowatą muzykę i cofnę im suba,a Bangarang pozostanie w spomnieniach.

Tak,meteory też jest bdb albumem,jednak moja przygoda zaczęla sie wlaśnie z burn it down,dlatego pierwszym albumem bedzie Living Things.

Wiem,że nie kazdemu podoba sie ta muzyka.Lecz kiedy słysze w radio nuty 1D/Miley Circus/Justina/ albo naszej kochanej Eweliny,z tym jej ostatnim "hitem" ,ładnie mówiac krew mnie zalewa.

 

Edytowane przez Kater90
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...