Skocz do zawartości

LG G2 głośnik...


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mr.Mad,

Recommended Posts

Witam

Uporałem się z tym dotykiem o którym wcześniej pisałem.

Teraz mam inny problem.

W jednym meijscu miałem źle spasowaną obudowę więc miałem zamiar rozłożyc telefon i poprawnie złożyc, dlaczegho po zdjęciu obudowy nie działa głośnik? Są tam jakieś czujniki to może od tego, ale zasadnicze pytanie czemu w tym syfie nie działa głośnik już po założeniu obudowy?

Kupno tego telefonu to był chyba największy błąd świata, już bym wolał wieszającego się Touchwiza Samsungowego niż ten szajs, wie ktoś może co może byc przyczyną dlaczego ten głośnik nie działa?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłeś restart telefonu ? lg g2 to obecnie najlepszy smartfon w swojej cenie  ma go wielu moich znajomych  i brat i wszyscy go bardzo chwalą  zresztą polecany na wielu forach sam bym go kupił gdyby nie wyszedł lg g3 którego obecnie posiadam i również bardzo polecam

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dobra problem solved, winowajcą okazały się te wystające piny przy baterii. Musialem je podgiąc by dotykały styków na obudowie, widocznie się musiały wyrobic albo moi koledzy z serwisu coś znowu popieprzyli.

Co do samego telefonu to jest petarda, brakuje mu tylko slotu na karty micro sd. Ale po czasie jak się uwali i masz z nim ciągłe kłopoty bo jakiś debil nie umie wymienic wyświetlacza tak jak trzeba to przestaje ci się ten telefon pdobac ;)

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez mr.Mad
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...