Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szukam jakiegoś telefonu muzycznego , zależało by mi by grał głośno na wysokim poziomie jakości jednocześnie nie tracąc na mobilności i prędkości obsługi , również było by super gdyby robił na swoje lepsze strony w miarę dobre zdjęcia , wyraźne , by można było go rozłożyć i wyciągnąć kartę oraz można było dodać karte mirco sd by szło powiększyć pamięć , oraz by miał wifi Do tego również by miał możliwość pobrania facebooka bądź messengera ( niezbędne ) Jak chodzi o szczegóły to nie musi być dotykowy ważne by miał ( Głośny wysoko jakościowo dźwięk , dobry aparat , szybki sprawny interfejs , możliwość powiększenia pamięci , możliwość pobierania aplikacji , wifi oraz  rozkładaną klapke . Co do ceny to trudno stwierdzić , po prostu prosiłbym jakieś obeznane osoby o propozycje , jednocześnie mogą mi przy okazji podać wady i zalety telefonów które polecają , za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie :)

 

Na razie wyczytałem że te funkcje podobno spełniają telefony takie jak : 

 

Nokia x3 Touch and Type 

Sony Ericsson W995

Nokia 5530 xpress music 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Zastosuj się do wzoru! Do jakiej ceny.

 

Z tego co widzę to telefon dla typowego "prawilniaka"  rocznik 1997 który rozumem nie grzeszy. Naprawdę sądzisz że stary  telefon +symbian + nokia = facebook,messenger,aplikacje ???

 

Poszukaj jakiegoś androida (lg g2 mini , moto g, lg filo, moto e)  i do tego jakieś głośniczki zewnętrzne przenośne baterią. http://scr.hu/2zj6/hn2cm

Link to post
Share on other sites

Zastosuj się do wzoru! Do jakiej ceny.

 

Z tego co widzę to telefon dla typowego "prawilniaka"  rocznik 1997 który rozumem nie grzeszy. Naprawdę sądzisz że stary  telefon +symbian + nokia = facebook,messenger,aplikacje ???

 

Poszukaj jakiegoś androida (lg g2 mini , moto g, lg filo, moto e)  i do tego jakieś głośniczki zewnętrzne przenośne baterią. http://scr.hu/2zj6/hn2cm

Rozumem to nie grzeszy osoba nie potrafiąc zachować kultury i osobę po jakiś stereotypach ocenia kompletnie jej nie znając oraz ocenia książkę po okładce gdzie 1997 to równie dobrze może być data mojego pierwszego samochodu ... Co do twojej wypowiedzi kompletnie zbędna i nie pomocna , naucz się czytać ze zrozumieniem to zobaczysz że informacje są wystarczające . 

Link to post
Share on other sites

A Ty się naucz pisać wymagania według wzoru.

To co napisałeś to jedno wyklucza drugie. Może być stary, niedotykowy ale żeby miał wszystkie aplikacje. Tak się nie da. To tak jakbyś chciał starego malucha z technologiami z najnowszego mercedesa.

I wymądrzać to Ty się umiesz o czytaniu ze zrozumieniem a sam się do tego nie stosujesz

Link to post
Share on other sites

A Ty się naucz pisać wymagania według wzoru. To co napisałeś to jedno wyklucza drugie. Może być stary, niedotykowy ale żeby miał wszystkie aplikacje. Tak się nie da. To tak jakbyś chciał starego malucha z technologiami z najnowszego mercedesa. I wymądrzać to Ty się umiesz o czytaniu ze zrozumieniem a sam się do tego nie stosujesz

Akurat nie masz się do czego czepiać bo zarejestrowałem się i odrazu napisałem temat , jestem tylko zainteresowany jakimiś pomysłami a nie wytycznymi i danymi , jak bym chciał się do wzoru dostosować to bym to zrobił ale w ogóle mnie nie interesował , a co do wymądrzania , weź popatrz do góry kto się wymądrza a kto kulturalnie prosi o jakąś pomoc i nikogo nie obraża . 

Widzę że na tym forum sami przemądralce i nie dostane odpowiedzi , szkoda bo liczyłem na jakąś kulture .. 

A dla dodatku nie pisałem nic że chce stary telefon , pisałem że nie koniecznie musi być dotykowy co oznacza że jest mi obojętne czy jest na przyciski czy nie , ale żeby robić problem o jakiś śmieszny wzór gdzie nikomu krzywda się nie dzieje jak czyta to co piszę ... 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o telefon muzyczny (te określenie już zanikło) na obecne czasy to jedynie znam Htc M8. Głośniki stereo, na górze i na dole ekranu. Słyszałem i dość dobrze jak na telefon gra ale też kosztuje swoje. Po prostu teraz już takie telefony nie są produkowane.

 

Nokia 5530 xpress music  widziałem,służy jedynie do dzwonienie i muzyki. Zawiesza się często. Zapomnij o internecie, wifi i fb.

Edytowane przez osacz1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o telefon muzyczny (te określenie już zanikło) na obecne czasy to jedynie znam Htc M8. Głośniki stereo, na górze i na dole ekranu. Słyszałem i dość dobrze jak na telefon gra ale też kosztuje swoje. Po prostu teraz już takie telefony nie są produkowane.

 

Nokia 5530 xpress music  widziałem,służy jedynie do dzwonienie i muzyki. Zawiesza się często. Zapomnij o internecie, wifi i fb.

Dziękuje , jednak się dogadaliśmy , pozdrawiam serdecznie :) .

Temat można zamknąć . 

Link to post
Share on other sites

Sam nie wiesz czego dokladnie chcesz tylko cos przybliżone to skąd my mamy wiedzieć. Nie jesteśmy jak Gandalf

Najlepiej to kup sobie mp4, jakiś głośnik przenośny do tego i osobno telefon

Skoro chcesz propozycje to Sony Xperia Z3. Głośniki stereo

HTC One m8, także stereo i głośne

Cena około a może poniżej 2 tysięcy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...