Skocz do zawartości

Sony Xperia Z2 mały problem


Recommended Posts

Witam mam mały problem co do tego telefonu czytałem test z benchmarka tutaj link
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/sony-xperia-z2-test.html
To mnie ruszyło:"

Po wyjęciu  z opakowania jesteśmy olśnieni minimalizmem Xperii... przez jakieś 10 sekund. Później były trzy wyjścia – chodzić z umazaną obudową, trzymać przy sobie zawsze ściereczkę do wycierania ekranu, albo dokupić specjalną powłokę oleofobową w płynie i nanieść ją na przód i tył obudowy.
Co to jest czytałem o tym i mało pisze mało tego jest wiem o co chodzi ale nigdzie nie widziałem ceny tej rzeczy.
2. Sprawa to czy każdy z2 jest wodoszczelny czy sa jakies serie nie wodoszczelne ?

Link to post
Share on other sites

Każdy Z2 jest wodoszczelny, tylko jak ze wszystkimi wodoszczelnymi rzeczami, lepiej tego nie sprawdzać, bo może się jednak okazać, że coś jest nie tak z tą wodoszczelnością, a szczególnie kiedy mówimy o takiej droższej rzeczy. Ale teoretycznie jest z tym w Z2 dobrze.

Co do płynu to po prostu go nanosisz jak np. płyt do czyszczenia monitora, on wysycha i tworzy specjalną powłokę na ekranie, co sprawia, że tłuszcz, kurz i inne zabrudzenia mają mniej punktów stykowych, dzięki czemu nie przylegają do wyświetlacza tak intensywnie, jak ma to miejsce w tradycyjnych matrycach.

To jest coś takiego - http://simplex-hurtownia.pl/pl/p/Folia-W-Plynie-Do-kazgeo-Telefonu-HIT/386. Ale można kupić też nową folię z powłoką oleofobową (do S4 widziałem taką, więc do Z2 również taka folia powinna być).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...