Skocz do zawartości

Notebook ~+/- 1500zł


Recommended Posts

przeciez podalem laptopa z karta gf 9300 nie z hd ...

 

Jeśli chodzi o używke to do gier zdecydowanie sie nadaje co prawda na high details nie puscisz nowych gier ale np taka mafia 2 na medium spokojnie juz pojdzie, prosiloby sie tylko o wymiane procesora :wariat:

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o laptopy asusa, miałem dwa i aktualnie też mam kolejnego asusa. Sprzęt genialny, żaden z nich nie był oddawany nigdy na gwarancje, plastik sie nie wyciera, na Twoim miejscu poprosiłbym o sprawdzenie Everestem wear lvl baterii(czyli poziom jej zuzycia) i jesli nie przekracza 10% bez wachania zakupiłbym asusa.

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o laptopy asusa, miałem dwa i aktualnie też mam kolejnego asusa. Sprzęt genialny, żaden z nich nie był oddawany nigdy na gwarancje, plastik sie nie wyciera, na Twoim miejscu poprosiłbym o sprawdzenie Everestem wear lvl baterii(czyli poziom jej zuzycia) i jesli nie przekracza 10% bez wachania zakupiłbym asusa.

Ja mam pierwszego i ostatniego Asusa dopiero co minął rok użytkowania i już 4 razy lądował na gwarancji. Obudowa tragiczna (nie wyciera się to fakt), cała trzeszczy a o zawiasach to już nie wspomnę...

Link to post
Share on other sites

No nie tylko ja trafiłem na taką sztukę, moich dwóch znajomych też posiadają ten sam model. Jeden z nich dwa razy go reklamował a drugi chyba tylko raz (fakt kupiliśmy je w tym samym sklepie i w tym samym czasie). Rozmawiałem ze sprzedawcą no i tylko właśnie my reklamowaliśmy swoje laptopy. Pewnie trafiliśmy na jakieś wadliwe z serii, którą wysłali do sklepu. Ogólnie to nie mają zbyt wielu reklamacji na Asusa.

Może to i prawda z tymi wybrakowanymi sztukami, ale uraz już zostanie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...