Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telefonu


Recommended Posts

Witam, chcę przejść do T-mobile (przenieść numer) w abonamencie za 49,99 zł. Szukam w miarę uniwersalnego telefonu z przyzwoitą baterią. Do wyboru mam Lumie 635 za 9 zl, Lumie 735 za 299 zł, Samsunga Galaxy Ace 4 za 99 zł, LG G2mini za 198 zł oraz kilka innych ale te zwróciły moją szczególną uwagę. Dotychczas korzystałem z klasycznego dual-sima Samsung GT-C3322. Nie oczekuję od telefonu wodotrysków. Chciałbym żeby w miarę płynnie chodził, nie zwieszał się, dało się nim zrobić sensowne fotki dokumentów (do tego zwykle uzywam aparatu w telefonie bo do zdjęć mam cyfrówkę), dało się wygodnie korzystać z poczty elektronicznej i z w miarę wygodnie z internetu jesli zajdzie taka potrzeba.

Na razie skłaniam się ku Lumii 635. Trochę niepokoi mnie 512MB RAM-u ale ponoć WP chodzi na tym w miarę dobrze. Nie wiem czy jest sens dopłacać 290 zł do Lumii 735... Nie miałem dotychczas przyjemności z żadnym z Ace-ów oraz LG więc gdyby znalazł się ktoś kto miał te telefony w ręku i może je porównać i coś polecić to będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

LG G2 mini to bardzo przyzwoity smartfon. Moja dziewczyna go ma i bardzo sobie chwali. Zapoznalem się już z nim osobiście i muszę przyznać że jak na tą cenę to jest to niezły sprzęt.

Większych zwiech nie zauważyłem, zdjęcia całkiem niezłe. Ekran 4,7 cala zapewnia wygodne przeglądanie stron.

Ace sobie odpuść

Co do Lumii to wypowiedzą się inni bardziej z nimi zaznajomieni:)

Link to post
Share on other sites

moja ładniejsza połowa posiada L735.

- wyświetlacz - bajka

- zdjęcia (od tyłu i od przodu :P ) - oba aparaty są jedwabiste, oprogramowanie Office Lens świetnie się sprawdza w roli skanera

dokumentów

- płynność - na żadnym androidzie (a miałem kilka, łącznie z flagowcami) nie miałem takiej płynności jak na windowsie

 

ogólnie telefon wart swojej ceny.

 

p.s. jeżeli chciałbyś coś większego to polecę Ci jeszcze L1320 (którego obecnie posiadam).

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z @bialyboski. Jednak jeśli nie potrzebujesz 'ficzerów' z Lumii 735 to 635 załatwi sprawę. Telefon chodzi płynnie, nie zawiesza się i ma przyzwoity czas pracy baterii. Aparat nie ma diody doświetlającej więc w gorszym oświetleniu i w nocy zdjęcia będą słabszej jakości.

Jednak 735 ma 1GB RAMu, lepszy ekran, aparaty i baterię. Jeśli te aspekty są dla Ciebie ważne to warto dołożyć bo to dobry sprzęt.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No tak wlasnie te dwie lumie mnie najbardziej zainteresowaly, chociaz gdyby była 730 to wzialbym ja zamiast 735 no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Pomysle jeszcze bo na dzisiaj nie widze potrzeby dokładania 290 zl do 735 co nie znaczy ze pomysl posiadania trochę lepszego smartfona nie kusi :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...