Skocz do zawartości

HTC Desire 510 - alternatywa? LG L65?


Recommended Posts

Witam.

Tym razem koleżanka szuka telefonu ,a ja piszę by się upewnić czy to dobry wybór i zadać kilka pytań ew. posiadaczom.

 

  • budżet jakim dysponujesz - 500 zł
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu - allegro/sklep
  • wolisz nówkę czy może być używany - tylko nowe
  • preferowany rozmiar wyświetlacza - 4.0-4.7
  • preferowany system mobilny - póki co rozważamy tylko Androida, jeśli padłoby na Lumie to raczej 535
  • do czego będziesz używać urządzenia - wszystkiego po trochu
  • najważniejsze wymagania - wygląd telefonu, płynne działanie

Braliśmy pod uwagę Xperie M2, ale za duża. G2 mini odpadł, bo po prostu Jej się nie podoba. Na placu boju został więc HTC Desire 510, ew. LG L65.

D510 ma mocniejsze CPU i ogółem IMO jest lepszy, ale nie ma AF w aparacie - może ktoś posiada ten telefon i mógłby wypowiedzieć się jak wychodzą zdjęcia tekstu?

 

Znajdzie się jakaś alternatywa?

Może lepiej wziąć LG L65?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

HTC wydaje sie lepszy. Ale to i tak słabe są telefony. Z tego co pamiętam HTC D510 na Europę ma inny procesor niz wersja USA.  Ogólnei to nie oczekiwal bym wiele - LG L65 - ma tylko 4GB Pamięci, słabszy procesor, najgorszy ekran i obsługuje karty do 32 GB.

 

Lumia 535 - ma AutoFocus, lepszy aparat tylni i przedni, ma też najlepszy ekran z największą gęstoscią pikseli.

 

Jelsi android to HTC D510 - ale mocno bym radził kupić Lumię 535 - w cenie 499 zł nie ma konkurencji.

Link to post
Share on other sites

Dobry aparat 5 mpx całkiem robi przyzwoite zdj jak na tą klase sam miałem okazje zobaczyć.Lekka nakladka od lg ale dziwnie okrojona pod względem personalizacji do innych modeli ,niska rozdzielczość wyświetlacza,trochę słabe podswietlanie może być problem w słońcu,klasyczny przycisk blokady z boku zbyt płytki tyle zauważyłem ,dziewczyna ma f60 .Płynność animacji zarówno w menu jak i w grach ok ale jeszcze mało apek ma

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...