Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: max. 100zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Zalman zm-m300

§  Jaką masz obecnie podkładkę: z cd-action z Shepardem :3

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: przeważnie 1000-1500

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 10cm

§  W co grasz: Głównie MMO, ale również, rpgi, strzelanki, sandboxy, strategie, gry akcji, wszystko po trochu :D

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5

§  Chwyt: Raczej claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2

§  Wielkość dłoni: 14,5cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ta jest niewygodna, lekka i nie precyzyjna

§  Uwagi: Przynajmniej 2 dodatkowe przyciski, nie za lekka, w miarę duża.

Witajcie, 

potrzebuję wymienić myszkę, gdyż mój zalman m300 mnie nie satysfakcjonuje, jest lekka i niewygodna. Trudno mi określić jaki chwyt preferuje, ale chyba coś pomiędzy claw a palm gripem (wolę raczej wysokie myszki), mam długą dłoń. Maksymalnie chcę wydać 100zł. Póki co wyczaiłem:

A4techa v8m, a7, t7, XL-750BH, a9, x747, Tracer Sniper, Gigabyte GM-M6900V2

 

Czekam na wasze propozycje, jak coś to pytajcie bo nigdy nie brałem się za kupno myszki powyżej 30zł i mogłem czegoś nie napisać http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

Gram we wszystko, głównie mmo, ale również w strzelanki - dodatkowe przyciski mile widziane.

 

Chyba, że nie ma dużej różnicy między podanymi a Tracerem Ghost to proszę powiedzieć http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

Edytowane przez poinformowany
Link to post
Share on other sites

Kto był pierwszy? :) Podeślij forum.

 

Na aukcji na której byłem ja, jest jeszcze ponad rok gwarancji, myszka ze zdjęć wygląda na nową.

 

To A4Tech, gorszy jakością wykonania. Ma sensor laserowy A9500 vs. optyczne Avago 3090 w Logitechu. Co to znaczy w praktyce? Jeżeli grasz we wszystko po trochu różnicy Ci to nie zrobi. To dwa świetne sensory. Kieruj się głosem w głowie czy chcesz sprzęt używany, czy nie.

 

Dobranoc :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie wybiorę nówkę, jeśli uda mi się ją kupić w sklepie oszczędzając na przesyłce, jeśli nie to ta aukcja za 100zł wydaje się być sensowna. Link do forum: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=41 niestety był szybszy :P A swoją drogą masz coś do powiedzenia o a4techu zl5?


A A4tech X-718bk? Mam możliwość jej zakupu u znajomego w sklepie.

Edytowane przez poinformowany
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...