Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

To może się przedstawię tu 'ładnie przed milionami słuchaczy'

 

 

Nazywam się Maciek, mam 1,80m, 70kg, jednak procent tłuszczu jest niski. Jestem ze Śląska, jednak w tym momencie moje poczucie "śląskości" nie jest najmocniejsze, być może wpływ na to miała moja Magda, w której rodzinie nigdy nie rozmawiało się po śląsku. Obecnie uczę się w 3 klasie Technikum Informatycznego, a niedawno wygrałem miesiąc praktyk zagranicznych w moim zawodzie (wyżywienie, hotel, kursy językowe, samolot w 100% zapłacone). Dosyć ważną rolę w moim życiu odgrywa religia, co zabawne, pewne katharsis i moje nawrócenie się pokryło się jakoś z zaczęciem wędrówki przez świat ciężkiego metalu.

Powiecie przypadek, jednak wiele razy odczuwałem pomoc z góry już następnego dnia po modlitwie i nie wstydzę się mej wiary. Swoją drogą, zastanawia mnie, czy ateista poważa bardziej katolika, który chodzi do kościoła bo taka tradycja, nie dlatego, że czuje wiarę, i zamiast zostać zwyczajnie ateistą to siedzi w tym kościele, czy osobę która głęboko (lecz nie fanatycznie) wierzy.

Zainteresowania, hobby i pasje mam naprawdę różne. Kolejność przypadkowa.

Podróże (ekstremalne spotkania z naturą, błogi chill podczas wędrowania po górach jak i zabytki, które minione epoki pozostawiły po sobie na tym świecie)

Sport - tutaj pochwalę się, że jestem zwolennikiem kalisteniki oraz Street Workout'u. Ćwiczę już pewien szmat czasu, jest to w pewnym sensie moja pasja, nawet mam mały placyk przed domem własnej roboty, również bardzo dużo czytam na ten temat, niestety w tym momencie mam problemy ze stawami przez zbyt długie treningi, zbyt cienko ubrany w niskiej temperaturze. Lubię również biegi, a do szkoły zamiast autem wolę jeździć na rowerze.

Historia - jeśli chodzi o historię to pasjonuje mnie temat husarii, jestem jej wielkim fanem, lubię również temat Słowian mieszkających na ziemiach polskich przed 966.

Architektura - jest to moje zainteresowanie, jednak dużego pojęcia o niej od strony technicznej nie mam

Wojsko - sądzę, że mogę uważać się za patriotę (i nie jest to u mnie coś typu ubieranie koszulek z Red is bad - chociaż markę bardzo lubię, oglądanie filmów pokroju "Sierpniowe Niebo. 63 dni chwały", wręcz nie przepadam za tym filmem i wieloma podobnymi do niego), interesują mnie działania jednostek specjalnych, w mundurze uwielbiałem chodzić, chodziłem z dumą, miałem plany z tym związane, jednak problemy z lewym okiem przekreśliły u mnie szanse na tej sport (nie potrafię zamykać lewej powieki). Kilka razy uczestniczyłem w zawodach strzelectwa sportowego, ćwiczyłem je 1,5 roku w Bractwie Kurkowym, niestety zrezygnowałem, gdyż nie było mnie stać na ten sport (najtańszy karabin i strój - 3000, dodatkowo wpisowe różne, wpłacanie kasy do LOKu (mam jeszcze legitymację członka LOK)). Do wojska mam bardzo duży szacunek, a sam próbuję przeć do przodu z moją sprawnością fizyczną mając na celu dorównanie w niej szeregowym (na przykład 20 pełnych podciągnięć nachwytem czy wejścia siłowe na drążek nie są dla mnie problemem, 16 podciągnięć nachwytem na drążku to jeden z warunków w teście sprawnościowym w JWK). A Bogurodzica napawa mnie dumą i zadumą.

Sprzęt komputerowy - wręcz kocham składać sprzęt, czytać recenzje, szukać informacji i wypatrywać nowinek.

Muzyka - nie wyobrażam sobie bez niej życia. Jestem audiofilem tak bardzo, na ile pozwala mi tylko portfel. Słucham wielu gatunków muzyki, jednak w 90% jest to różnych gatunków metal - od niezbyt sławnych jak Pilgrim po Black Sabbath czy Metallicę. W szafie natomiast grzecznie czekają zdarte już glany, a na ścianie wiszą plakaty - zamiennie różnych zespołów, w tej chwili wisi Nirvana, AC/DC oraz Black Sabbath.

Wystrój/wykończenie wnętrz - nie wiem, czy jest to godny temat dla mężczyzny, jednak lubię eleganckie wnętrza i mimo, że uwielbiam sprzęt i kolejne upgrade stanowiska pracy, nauki i zabawy, wolę zmienić stare meble niż dołożyć do 980Ti.

edyta: Zapomniałem o jeszcze jednej arcyważnej rzeczy. Otóż - książki :) Przeczytam wszystko, jednak bardzo lubię w książkach inteligentne dialogi błyskotliwych bohaterów. A jeszcze bardziej lubię świat jaki wykreował Tolkien.

Interesuje mnie również odrobinę fotografia, filozofia, polityka, budownictwo oraz uniezależnianie się od cywilizacji. Lubię obejrzeć dobry film czy przedstawienie teatralne. Nigdy nie odmawiam pomajsterkowania, mam do tego warunku dzięki mieszkaniu na 25 arach na wsi i posiadaniu przydomowego warsztatu.

 

W przyszłości pragnę zostać programistą, nie jestem jeszcze pewien jakim, obecnie uczę się języków webowych, baz danych, C++, a od czasu do czasu liznę grafiki.

 


Witam :)

Edytowane przez BumCykCyk
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...