Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Jestem Adrian i witam wszystkich serdecznie. Jestem graczem i interesuję się wieloma rzeczami. Niestety nie mam ani czasu ani sił ani środków aby zajmować się wszystkim na raz - niestety. Z gier najbardziej chyba lubię FPSy, reszta zainteresowań kręci się wokół militariów, motoryzacji, sztuk walki oraz komputerów.

Link to post
Share on other sites

no to ja też Was witam,mam na imię Ernest z wykształcenia jestem ekonomem i coś z informatyką ale takiego zagrania na franciszku się nie spodziewałem ;) interesuję się wieloma sprawami; ogólnie rozumiana technika 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć, jestem Maciek. Pochodzę spod Lublina, na co-dzień mieszkam w Warszawie gdzie studiuję informatykę na Wojskowej Akademii Technicznej. Interesuję się przede wszystkim muzyką, od kilkunastu lat gram na gitarze (chociaż ostatnio zdarzyła mi się dość długa przerwa ze względu na brak czasu i pieniędzy na sprzęt, więc zmarnowałem znaczną część tego, co umiałem kiedyś).

Uwielbiam kawę i herbatę z różnych zakątków świata, oraz oczywiście piwo.

Większość swoich pieniędzy wydaję na koncerty. Mam listę zespołów które chcę zobaczyć na żywo przed śmiercią i moim celem jest zapełnienie całej.
To chyba tyle.
Pozdrawiam :)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Cześć, znalazłam ten temat i postanowiłam, że też się przedstawię.  ;)

 

Mam na imię Kornela i mam 19 lat (a właściwie to już prawie 20). Mieszkam w małej miejscowości w województwie opolskim. Uwielbiam długie spacery. Często podczas spacerów znajduję miejsca w których fajnie obserwuje się choćby Góry Opawskie, generalnie to kiedyś chciałabym mieszkać w Zakopanem, ot moje małe marzenie :D Godzinami słucham muzyki, właściwie to różnej, jaka mi się spodoba, nie potrafię dokładnie sprecyzować jakiej. Aktualnie pracuję i poznaję niesamowitych ludzi. Nie cierpię się nudzić i nic nie robić, nie lubię tracić czasu. Nawet gdy śpię po 4h to i tak jestem pełna życia :D Ot taka Kornela.

 

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam cieplutko. Ciao!  :P

Edytowane przez Kornela95
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Hejlo!

Tu Ruda, głównie pochłonięta fotografią i projektowaniem. W wolnym czasie <którego niestety strasznie mało> zdarza mi się w coś pograć :) z moich przygód informatycznych mogę pochwalić się jedynie ukończeniem roku kursu zawodowego na technika informatyka i zdaniem kwalifikacji e12. Niestety nie ukończyłam, bo praca na cały etat a do tego studia dzienne trochę za bardzo mnie męczą :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Hej

5 lat na forum niedawno mi stuknęło ale też się przywitam :)

Z tej strony Łukasz (jak można wywnioskować z nicku) ale wolę swoją ksywkę cantona

Z pochodzenia jestem typowy Zagłębiak - urodzony w Czeladzi (były święta wielkanocne szpital tam miał dyżur), wychowany w Sosnowcu (nie wstydzę się tego) teraz mieszkam 60km od centrum sterowania światem.

Interesuję się sportem (fan MU od 20 lat ) komputerami , lubię dobre kino akcji i horrory, uwielbiam matematykę

W wolnych chwilach staram się pograć w siatkę i tenisa (kiedyś nałogowo grałem w nogę ale jak się wsadzi obrączkę na palec to masę rzeczy się zmienia - pomijam fakt przeprowadzki do innego miasta i zmianę otoczenia)

Z gier totalnie wciągnęły mnie czołgi, które rzucałem już dwa razy (sprzedaż kont żeby nie korciły) ale niestety okazałem słabość na tym polu i gram na trzecim nowym koncie...

Z charakteru jestem typowy Baran , dosłownie i w przenośni, ma to swoje plusy i minusy szczególnie  w relacjach międzyludzkich

Nie ma co ukrywać że najlepiej rozumiem się z innymi baranami co chyba gtr może potwierdzić :)

Niedawno spełniłem jedno ze swoich marzeń  - wycieczka do Prypeci i do Czarnobyla

Teraz kolejne czeka w kolejce - obejrzeć MU live na Old Trafford.

Mógłbym pisać jeszcze z 10 stron ale co to kogo obchodzi , od czytania moich wypocin długości "Krzyżakow" na PW mam na tym forum gtr76 hehehehe

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Siemanko :) , następny zgredzio się wita. Mam na imię Darek mam 47 lat mieszkam na Warszawskim Grochowie jestem rzemieślnikiem a dokładnie szewcem [ był mim mój dziadek, ojciec jest nim brat no i ja ]. Komputery uwielbiam od czasów słynnego ZX Spectrum, lubię dobre kino, dobrą książkę, uwielbiam słuchać muzyki-głównie elektronicznej, ale lubię praktycznie prawie wszystkie gatunki. Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, Depeche Mode i dobrej zabawy :D. Nienawidzę nienawidzić ;) , ale nie lubię ludzi którzy robią krzywdę innym [ obojętnie jaką fizyczną psychiczną itd.] ze względu na pochodzenie, status społeczny finansowy kolor skóry narodowość i tak by można długo wymieniać [ uwaga nie jestem lewakiem ;), oczywiscie bez obrazy dla lewaków  :) ] Mam żonę tą samą od 21 lat :D , dwóch synów : 20 letni studiuje w WAT, a młodszy ma 15 lat i jest w gimnazjum. Pozdrawiam serdecznie wszystkich benczmarkowców tych starych co już mnie kojarzą i tych nowych :)  :P  :D

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Mógłbym pisać jeszcze z 10 stron ale co to kogo obchodzi , od czytania moich wypocin długości "Krzyżakow" na PW mam na tym forum gtr76 hehehehe

Potwierdzam :]

Czasem mi głupio, że odpiszę Mu tylko klika linijek. :P

 

 

 

Nie ma co ukrywać że najlepiej rozumiem się z innymi baranami co chyba gtr może potwierdzić :)

To również potwierdzam hehe.

 

 

 

Interesuję się sportem (fan MU od 20 lat )

Glory, Glory ManU !!!

 

 

 

Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, Depeche Mode i dobrej zabawy

Chłopie, jak patrzysz w lustro to widzisz moje odbicie :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

Zrobi się tak miło i przytulnie, będzie można wyzywać po imieniu.
 

 

To może na jakiś zlocie ....

 

Mam na imię Tomasz. Interesuję się Płcią Piękną, komputerami, lubię pograć w gry, żużlem - niedługo rusza sezon i nie mogę się doczekać. Mam 8 kotów. Słucham prawie każdej muzyki, i obejrzę każdy dobry film. Lubię Ojca Chrzestnego, Igrzyska Śmierci, Gwiezdne Wojny , oraz filmy animowane. Lubię jeździć samochodem - mam ciężką nogę- ale staram się jeździć bezpiecznie i w miarę przestrzegać przepisów - choć to jest trudne. Uwielbiam Ciasteczkowego Potwora. 

 

Dla Wszystkich Kawa + ciasteczko ;) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam na imię Bruno, największym moim zainteresowaniem jest grafika komputerowa i oczywiście gry. Ścisłowiec ze mnie, ale to wynika raczej z tego, że jestem patentowanym leniem  :> Zamierzam pobawić się w yt i streamowanie, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Głos mam podobno miły, a że wygadany jestem to się chyba nadaję  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Temat jest, to czemu by się nie przywitać...

Mam na imię Mateusz, rocznik 98, pochodzę z okolic Bydgoszczy. Od prawie dwóch lat mieszkam w Reichu :D

Jak wiadomo nie samymi komputerami człowiek żyje, dlatego moim hobby jest majsterkowanie. Po co coś kupować, jak można naprawić, albo zrobić samemu? ;) Z osobistych obserwacji wynika, że ludzie w moim wieku mają dziś dwie lewe połamane i skręcenie dwóch desek albo zlutowanie kabelka jest dla nich problemem. Ja jestem raczej przeciwieństwem tej teorii.

W wolnych chwilach dorabiam w serwisie komputerowym. Kokosów niby nie ma, ale 20-30€ za dzień mi starczają, a właściciel serwisu to obecnie mój dobry znajomy, także jest z kim pogadać o głupotach w wolnych chwilach.

Muzycznie jestem otwarty na gatunki. Kiedyś słuchałem tylko Rocka, potem tylko rapu, a aktualnie mogę słuchać wszystkiego. Co mi wpadnie w ucho. Od Popka przez Led Zeppelin, a na klubowych klimatach kończąc. Prócz tego lubię Gwiezdne Wojny, Indianę Jonesa, amerykańskie filmy z lat 70-80-90, stare polskie komedie i filmy dokumentalne, co nie oznacza, że nie tykam nowych filmów ;)

Więcej nie będę się rozpisywał. Starczy tego lania wody.

Edytowane przez CyborgDE
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 944206248 zmienił tytuł na Przywitaj się

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...