Skocz do zawartości

Gdzie kupić Ducky Shine 3 lub Ducky Legend


Recommended Posts

Witam!

 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą starej klawiatury membranowej na coś porządnrzego mechanicznego.

 

Mój wybór padł na firmę Ducky i klawiatury Shine 3 lub Legend (Aluminiowa). O ile można je kupić w Polsce, o tyle nie w układzie US lub EU, wszystko DK.

 

Stąd moje pytanie:

Gdzie kupić klawiaturę Ducky Shine 3 lub Ducky Legend US lub EU Layout

Preferowane białe podświetlenie (lub niebieskie), MX Brown.

 

HELP!

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem mają się pojawić w niedługim czasie w Polsce.Więc jeżeli zależy tobie na tych klawiach to się wtsrzymaj.Na  dziś dzień jedynie dostępne są wersje w układzie DE co jest startą kasy w tym przypadku.

Shine 3 nie sądzę że będzie dostępna ponieważ aktualnie jej miejsce zajęła shine 4.Cena jest zbliżona.

Cierpliwości:)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem mają się pojawić w niedługim czasie w Polsce.Więc jeżeli zależy tobie na tych klawiach to się wtsrzymaj.Na  dziś dzień jedynie dostępne są wersje w układzie DE co jest startą kasy w tym przypadku.

Shine 3 nie sądzę że będzie dostępna ponieważ aktualnie jej miejsce zajęła shine 4.Cena jest zbliżona.

Cierpliwości:)

 

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

Znasz może orientacyjny termin i cenę? 

Ducky Legend można znaleźć w UK http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=KB-153-DK&campaign=pcm/skinflint-couk&campaign=pcm/skinflint-coukza około 130 funtów + około 20 za przesyłkę, co da powiedzmy 850 zł, Drogo jak diabli...

Link to post
Share on other sites

Oj zdecydowanie za drogo.850 zł to już segment mega exclusive:) Tutaj można śmiało uderzać po Daskeyboard w każdej postaci.

Co do terminów to jest kwestia miesiąca półtora to raczej max.

Cena zaś będzie zależna od modeli ale tolerancja wyniesie 500-650zł

Link to post
Share on other sites

Tez posiadam spory budżet do wydania na klawiaturę, a nie mam zamiaru kupować pół środków w tych cenach:)

Informacje posiadam od samego producenta bo kontaktowałem się z nimi, ale póki co nie zdradzili jeszcze gdzie będzie można ją kupić.Znam jedynie termin od kiedy mogę jej szukać w Polsce.I cierpliwie zaczekam na te cudeńka:)

Ja właśnie stoję przed dylematem czy Das czy Ducky.

Jeżeli Das to model Profesional 4.

Link to post
Share on other sites

Kilka miesiecy temu tez mialem podobny problem. Szukalem Ducky Shine 3 TKL. Niestety w polsce tylko uklad DE, znalazlem w niemczech ale tez tylko DE. W koncu zdecydowalem sie na zakup w Overclockers.co.uk i... nie zaluje. Prawda jest ze cena w raz z przesylka wyniosla ok 850, a le warto bylo. Ducky, Filco, Das to segment premium i wart jest wydanych pieniedzy.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie zgadzam się z Tobą iż Ducky i Das wyraźnie odstają od reszty peletonu. A w zasadzie ich cena pokrywa się z kilkoma produktami segmentu powiedzmy premium.Więc wybór na tym poziomie jest dość oczywisty Jak już wspomniałem wyżej oczekuje na pojawienie się ich u nas w kraju.Już niebawem. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Jeszcze nie są dostępne w Polsce póki co. Najbliżej można ją dostać w UK z układem klawiszy UK który minimalnie się różni od naszego. Lecz nie są to takie drastyczne różnice jak w przypadku DE. Fakt że klawiatura nie będzie za tania ale jest do wyrwania.

Ja też bym sobie z chęcią na nią pozwolił lecz poczekam jeszcze może coś u nas ruszy.

Ostatnio jednak pojawiła się klawiatura od DasKeyboard którą brałem i biorę pod uwagę. Świetna klawiatura najwyższa półka ciesząca się bardzo dobrymi recenzjami za granicami naszego kraju. Zaczekam jeszcze trochę może się Duck pojawi skoro pojawiło się to cudo. 

Może jeszcze jakiś CODE zapuka do Polskich sklepów :)

Link to post
Share on other sites

W PCFORCE. pl póki co widziałem że jest w ofercie i to na razie chyba tyle.

Cena no jest dość wysoka ale te klawiatury tyle kosztują w zasadzie nawet drożej. I tak właśnie nad nią medytuje. Jeżeli nic się nie pojawi do maja, czerwca to pewnie od nich tego Dasa wezmę. 

Link to post
Share on other sites

Wiesz u mnie nie ma aż takiej presji bo puki co używam G710+ więc mam na czym stukać. Ale jak by nie patrzeć to klawiatury z segmentu DAS czy Ducky oraz kilku innych producentów mechaników tego formatu nie należą do tanich zabawek więc na tym poziomie dość hermetycznie staram się dobrać sprzęt. Z tego wywodzi się moja cierpliwość.

Skoro pojawił się DAS jest spora szansa że pojawią się inne cuda z tej półki. 

Jak masz na czym pisać czy grać to od mojej osoby proponuję pauzę :) 

W samym temacie DASa to bardzo mi się podoba to w jaki sposób jest zaprojektowany i to właśnie z tymi czerwonymi elementami. 

Od razu widać że to Niemcy :)  oraz fakt, że pachnie to jak wnętrze jakiegoś luksusu z pod srebrnej gwiazdy. Dla mnie bardzo ciekawy Design. 

Zobacz sobie jej test na Youtube może akurat jednak przypadnie Ci do gustu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...