Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Poszukuje telefonu z bardzo dobrym aparatem. Jestem w stanie dołożyć max 300zł. Oczekuję dużo miejsca na dane, długą pracę baterii, ładny design, diodę informującą o wiadomościach itp. System jest mi obojętny, telefon chce zakupić nowy. Czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Z androida.

LG G3. Laserowy autofocus, wejście na kartę sd co jest bardzo praktyczne:) jest ladny, ma diodę

HTC One E8. Zastosowali już 13 mpx aparat ktory wypada dobrze zamiast tego 4mpx. Za 1300 z hakiem można wyrwać

Coś z Windowsem to polecą Ci inni bo ja nie gustuję w tym systemie ale z tego co wiem z video recenzji od Mobzilla to Lumia 1020 ma bardzo dobry aparat. Polecam pooglądać

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 930 - świetny aparat, szybka, płynna, do 1300 zł spokojnie kupisz nową od osoby, która przedłużyła umowę. A już pojawiły się promocje w sklepach za 1400 - 1600 zł. Aparat w Lumii 930 to jeden z najlepszych aparatów. Na OLX.pl jest sporo ofert, jedno - dwu miesięcze Lumie 930 są za 1000 zł, za 1300 mamy nówki, nie rozpakowane.

 

Znajdujesz sobie ofertę blisko Ciebie, umawiasz się ze sprzedającym, sprawdzasz stan oraz dokumenty jak fakturę od operatora, kartę gwarancyjną i czy numery z pudełka pasują do telefonu. Uczciwi nie robą problemów i się od razu zgadzają.

 

Buryxon - Ty tak na serio ? Jesteś gimbusem, który wierzy, że więcej = się lepiej ? Wyjaśnij mi czemu lustrzanki Canon'a czy Nikona mające 12 czy 16 Mega Pikseli robą ZNACZNIE lepsze zdjęcia niż Z2 z 20 Mega Pikselami ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...