Skocz do zawartości

Uzależniłem się od komputera - co robić


Recommended Posts

 

Ja nie uważam ludzi, którzy potrafią rozmawiać tylko o grach za frajerów/głupków. Z mojej perspektywy są nudni, ale to tylko moja perspektywa. Każdy ma prawo interesować się tym, co mu się podoba. Równie dobrze ja ze swoimi zainteresowaniami mogę być nudny dla kogoś innego.

Chyba mnie źle zrozumiałeś. No chyba że to Ty jesteś tym złotoustym w temacie PS3 , co to niby dzieciakowi (czyli mnie) tłumaczyłeś co jest RPG a co nim nie jest. Uważam że osoba która tylko gra, nie potrafi się odnaleźć w żadnym temacie, nie umie praktycznie o siebie zadbać to ofiara losu. To smutne jak można być takim prymitywem. O to mi chodziło. A to że interesuje się grami to chyba nie umniejsza, sam też mimo że nie gram to czytam PSX Extreme, np. , ale chodzi mi o tę subtelną różnicę : maniak vs racjonalista.

 

Nie moja wina, że nie odróżniasz RPG od hack and slash.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam mam na imię Tobiasz i mam 12 lat.

 

Wszystko zaczęło się od kiedy poznałem tak szczerze komputer czyli jego wnętrze:

Procesor

Karte Graficzną

Podkręcanie itp. i to właśnie mnie wciągneło

Tak szczerze ja nie za bardzo gram w gry tylko patrze co mam w kompie i co zrobić żeby mieć lepiej.

Aż od nie dawna zrozumiałem że przesadzam , nie mogłem się oderwać od pisania na GG i grania.

Teraz już w nic nie gram , StarCraft II mi się znudził , WarCraft III też więc nic takiego nie robię na kompie.

Nic na nim nie robię , ale kurcze nie wiem czemu nie mogę od niego odejść

raz na wakacjach siedziałem od 10:00 rano do 3:00 w nocy ;/ i żałuje

W domu nie ma żadnych problemów , pieniądze są jeżeli o to chodzi , mam dużo kolegów , koleżanek i przyjaciół

uczę się dobrze w szkole mam dobre oceny.

Mieszkam na domkach jedno rodzinnych, a tam nikogo nie znam bo wszyscy mają po wyżej 16 lat , a raczej takie towarzystwo to nie dla mnie.

Zajęcia jakieś mam: wychodzenie z psem , wynoszenie śmieci , pomaganie coś rodzicom spotykanie się z kolegami , chodzenie do kina itp.

wstydzę się to powiedzieć rodzicom , ani pedagog w szkole. ;/

 

Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? - sam już nie wiem ;/

Wiem że to nie forum na takie tematy , ale to forum komputerowe więc chyba bedziecię wiedzieć jak pomóc.

Proszę żeby administratorzy i moderatorzy nie usuwali mojego tematu bo

dziele się moimi uczuciami z wami.

 

pozdrawiam :P

Oddaj komputer dla biednych :P Mogę wziaść :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...