Skocz do zawartości

Film na youtube


Recommended Posts

ta pisz na nk z niz sie do jego poziomu... wyrosnij na dziecko neo albo tepego lysego dresa... boisz sie konfidenta ok cipka jestes tez ok daj mu w morde i juz ale co to da? filmik zostanie. do yt napisz przedstaw sprawe i po sprawie. usuna to jak zechcesz obij mu morde bez powodu i spokoj bedzie na jakis czas on bedzie szukal zemsty cos wychaczy i znow bedziesz na yt albo cos dasz mu znow w ryj ktos to podpatrzy skonczy sie na policji ewentualnie nagana wydalenie ze szkoly czy cos sila rzeczy sam se przesrasz :] chyba ze wszystkim dasz w tube i zastraszysz ;p

Link to post
Share on other sites

Jego koledzy się tłumaczą tak:

Wiele jest "Tu nazwisko" na świecie

Twarz jest niewidoczna "To prawda"

Jeżeli powiesz to pedagogowi lub policji to cała szkoła cię pobije

 

Mnie zaczyna to gadanie powoli wku*wiać

 

Może to i lepiej.Ja wyrosnę na normalnego człowieka a oni będą żulami którzy będą stać pod biedronką,każdego zaczepiać i mówić "Pożycz mi trochę kasy na wódkę"

Link to post
Share on other sites

idz do pedagoda... powiedz ze Ci grozili ze jak powiesz to cala szkola Cie pobije (co jest tak debilne jak zapewne te debile xD) a ich tlumaczenia ze nie widac ze nazwiska ze cos tam to strach... :D idz z tym nawet na policje jak Ci groza nagraj np albo miej swiadkow to to podchodzi pod grozby karalne xD

Link to post
Share on other sites

Tak gadają, bo już w gaciach pełno mają.

 

U mnie w szkole była kiedyś taka akcja, że laska nagrała filmik dla chłopaka, na którym masturbowała się dezodorantem. Nie było widać twarzy. :D Całe miasto to widziało, ale goście, którzy wleźli jej na mejla i porozsyłali filmik mają zawiasy.

Link to post
Share on other sites

Tak gadają, bo już w gaciach pełno mają.

 

U mnie w szkole była kiedyś taka akcja, że laska nagrała filmik dla chłopaka, na którym masturbowała się dezodorantem. Nie było widać twarzy. :D Całe miasto to widziało, ale goście, którzy wleźli jej na mejla i porozsyłali filmik mają zawiasy.

 

xD a ile miała lat
Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie.Jest jakiś numer do youtube.Bym do nich zadzwonił ale chyba tylko po angielsku mówią

xD lol

 

szukać też nie umiesz... To się załatwia korespondencją... a nie na telefon.

http://www.youtube.com/t/copyright_notice <- wypełnij formularz... i serrio pomyśl trochę więcej :)

Daj znać co z tego będzie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...