Skocz do zawartości

Obudowa do ~500zł


Recommended Posts

  1. Budżet: ~500zł

Procesor: Intel Core i5-4690K

Karta Graficzna: MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5

Czy podkręcasz (CPU i GPU): Raczej tak

Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): Nie planuje

Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp): Rozmiar tak, aby zmieścił się cooler bequiet! drak rock pro 3, i aby była raczej cicha.

Własna propozycja: Brak

Edytowane przez sev3ns
Link to post
Share on other sites

No w tej cenie co mi do myśli przychodzi godne uwagi :v

 

Fractal Design Define R5 Titanium Window

Phanteks Enthoo Luxe

Nzxt H440

BitFenix Colossus Big-Tower

Fractal design Arc Midi R2

nzxt 530

Corsair Carbide 500R

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Polecam swoją Fractal Design ARC XL obudowa wielka, dobrze chłodzona, możliwość dużej konfiguracji.

A czy jest cicha zależy kto co oczekuje dla mnie rewelacja!

 

Kolega chmielu66 ma taką nówkę za 450 zł http://forum.benchmark.pl/topic/153931-sprzedam-obudow%C4%99-fractal-design-arc-xl-okno/

Link to post
Share on other sites

Stop, cyt. " jak dorzucam 100 i mam o wiele cichszy zasilacz i pewnie mocniejszy" dorzucasz 100 do tego be-quite i wcale nie masz mocniejszego zasilacza. On też z tego co pamiętam ma 550W. Może i cichszy, ale za 500PLN jest ten Leadex Gold 650 i tego mogę Ci z całym sumieniem polecić, bo sam mam ten model. A jak się z kasą liczysz to rozważył bym tego 650W XFX'a XTR'a.

Link to post
Share on other sites

No dobra podsumowując  masz do wyboru dużo fajnych zasilaczy tylko który teraz wybrać :)

Wspominałeś o ciszy  najcichszy będzie Dark Power Pro 10 550W potem ,Newton R3 600W

Najlepszy technicznie Fractal no i certyfikat platinum.

Osobiście wybrałbym fractala.

Link to post
Share on other sites

Skoro ten fractal lepszy technicznie i ma więcej WAT to czemu nie. :). Aż tak mi na ciszy nie zależy więc już wole, aby lepiej chodził. A i jeszcze ta obudowa Design Define R5 Titanium będzie dobra? Pod względem wyglądu podoba mi się, a jak jest z resztą?

Edytowane przez sev3ns
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...