Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakie są Twoje wymagania?

Ja posiadam Motorole Moto G 1 gen i nie zamieniłbym jej za żaden inny telefon w kwocie do 700 zł. Używam telefonu do internetu, muzyki, czasem jakieś fotki. Wziąłem telefon głównie ze względu na wsparcie ( najnowszy Android ) oraz szybkość działania na poziomie nowych Galaxy. Dziś trafił w moje ręce iPhone 5 16 GB. Motorola go zniszczyła. Jedynie aparat ma gorszy.

Link to post
Share on other sites

Jakie są Twoje wymagania?

Ja posiadam Motorole Moto G 1 gen i nie zamieniłbym jej za żaden inny telefon w kwocie do 700 zł. Używam telefonu do internetu, muzyki, czasem jakieś fotki. Wziąłem telefon głównie ze względu na wsparcie ( najnowszy Android ) oraz szybkość działania na poziomie nowych Galaxy. Dziś trafił w moje ręce iPhone 5 16 GB. Motorola go zniszczyła. Jedynie aparat ma gorszy.

Hmm normalne użytkowanie raczej przy czym moto g 1gen tylko 8gb pamięci obawiam się,że to za mało, a jak wygląda sprawa z baterią?

Link to post
Share on other sites

Przy normalnym używaniu doszedłem do 5 dni i nie były to takie dni, w których tylko sprawdzałem godzinę ;)

W okresie szkolnym, wiadomo jak jest - facebook, youtuby itp, bateria trzyma max 2 dni, jest dobrze, bo inne telefony potrafił mi trzymać 8-12 godzin. Posiadam wersję 8 GB - starcza ;) Około 200 utworów, w tym FLAC, jakieś zdjęcia, kilka filmów. W gry nie gram i nie zawalam pamięci niepotrzebnymi aplikacjami, stąd dużo wolnej pamięci.

 

Są wersje 16 GB oraz Moto G w wersji LTE posiada slot na microSD, ale musiałbyś dołożyć 100-150 zł.

Link to post
Share on other sites

Dla L90 jeszcze nie został wydany, tak jak i dla G2 mini. Z telefonów LG tylko G3 i koreańskie wersje G2 mają lollipop. G2 w wersji europejskiej jeszcze w tym miesiącu ma dostać i dopiero LG będzie aktualizowało niższe modele. 

 

Co do różnic między 4.4.x a 5.0.x to największą jest zmiana Dvlink na Art, cała reszta to tylko zmiany wizualne czy dodane kilka usprawnień które np w G2 są już na KK. 

 

 

 

Przy normalnym używaniu doszedłem do 5 dni i nie były to takie dni, w których tylko sprawdzałem godzinę
 

 

Pokaż zrzut ekranu z statystyk baterii, oraz ile procent użycia mają poszczególne aplikacje + ekran. 

Edytowane przez kudlatyEOS
Link to post
Share on other sites

Kliknij w "ekran"i przeniesie Cię do statystyk samego ekranu.

 

Obecnie czas pracy telefonów na włączonym ekranie waha się pomiędzy 4-8 godzin ( zależy od modelu, oraz co robimy ) 

 

Co do baterii w L90 czy G2 mini to jest wystarczająca dla przeciętnego użytkownika, jeśli się postaramy to wytrzyma 2 dni, albo 6 godzin. Każdy używa telefonu inaczej.

Link to post
Share on other sites
Tak dostanie, taka jest polityka firmy

 

Czyli jaka? Mówimy teraz o pewnych rzeczach. Nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Można zatem napisać, że prawdopodobnym jest, że dostanie aktualizacje. 

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Na dziś potwierdzono tylko LG G2 - co więcej oficjalna informacja była taka : LG G2 dostanie Androida 5 w przyszłości :) - choć biorąc pod uwagę, że w Azji dostał to i w Europie też :)

 

Natomiast LG L90 to nie jest flagowiec i z dotychczasowych doświadczeń wynika, że raczej nie dostanie :)

 

Po za tym Lumia 735 jest lepsza od LG L90 czy LG G2 Mini : ma lepszy ekran, lepszy tylni aparat, zancznie lapszy przedni, obsługuje wieksze Karty Pamięci do 128 GB. No i wsparcie - w tym roku dostanie Windows 10. Jest też szybsza i płynniejsza. Do tego można dokupić obudowę do ŁAdowania indukcyjnego, co jest bardzo wygodne.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...