Skocz do zawartości

Recommended Posts

  Witam, zastanawiam sie nad kupnem sluchawek, mam dwie opcje 
-SUPERLUX HD 681EVO BK 
-SUPERLUX HD-668B 

Maja byc glownie do gier, takich jak Counter strike, Battlefield itd. 

Ktore beda lepsze, czy polecacie inne w tej cenie?

Edytowane przez betek
Link to post
Share on other sites

według mnie 668B, bo mają lepiej rozłożona przestrzenność,grając bardziej agresywnym brzmieniem.

+ do battlefielda bardziej się nadają półotwarte/otwarte. Also 668B sam polecam gdyż w cs-ie jednak bardzo dobrze słychać kroki (szczególnie w 5v5) jak i nadają się do muzyki od spokojnego bluesa po ciężki metal :3

Link to post
Share on other sites

jakbyś dostał dobre zamknięte słuchawki. dając im odpowiednie warunki, to byłoby bez różnicy jaka konstrukcja ich, bo nie wpłynęło na osiągane wyniki. :)

 

Zgadzam się w pełni. Sprawdzone na własnej skórze i słuchawkach :)

Link to post
Share on other sites

Mam do wyboru pomiędzy HD681 a wersją z D na końcu, nie wiem które wybrać. te "d" jest minimalnie droższe, jednak czy gry i muzyka (słucham rapu) byłaby lepsza w D? Mógłby ktoś odpowiedzieć, ktoś z "wyższych"?

 

PS Autor sry za wtargnięcie do tematu ale już nie chciałem zakładać nowego.

Link to post
Share on other sites

HD681 ma większą V-kę są zimniejsze od HD681B, które to wydają się cieplejsze, przyjemniejsze w słuchaniu muzyki (zależy jeszcze dla kogo). 681 z kolei bardziej analityczny dźwięk, techniczny i surowy. Starczy?

Link to post
Share on other sites

Czyli SUPERLUX HD-668B  sa lepsza opcja do gier.

odswiezam!

Obie wersje słuchawek są dobre do gier, tylko zależy czy potrzebujesz zamknięte (głośne pomieszczenia itd.) czy pół-towarte/otwarte (pomieszczenie gdzie hałas jest na tyle mały by nie przeszkadzać w graniu).

Link to post
Share on other sites

jak są dobre słuchawki to bas nie przeszkadza ,gdzieś te bzdury przeczytał ? a, po za tym HD681EVO , aż tak dużo basów toto nie mają , są większe basowe potworki.Nie mniej jednak lepiej będzie jak się skierujesz w 668B

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...