Skocz do zawartości

Telefon na abonament


Recommended Posts

Witam, mam okazję podpisać umowę z playem i rozważam który telefon wybrać. Jest sporo samsungów, ale je jakoś na starcie odrzuciłem, nie przypadają mi do gustu. Moją największą uwagę przykuły te modele: Sony Xperia M2(Android ponoć 4.3) oraz Sony Xperia E3(Andorid podobno 4.4). Ciekawą propozycją wydaje mi się jeszcze Lumia 735 ale WP jakoś mnie odstrasza. A może Wy macie jakieś ciekawe poropzycje. Głównie prosiłbym o doradzenie nad tymi dwoma Sony bo sczerze mówiąc najbardziej przypadły mi do gustu :)

Link to post
Share on other sites

Sony Xperia M2 ma już aktualizacje do Androida 4.4. Mam ten telefon i sprawuje się dobrze, co prawda są zwiechy, ale zdarza się to bardzo rzadko. Większość gierek odpala, przy tych nowszych są lekkie lagi. Filmy ogląda się dobrze, mi osobiście odtworzyło każdy format, który mu dałem( dużo ich nie było). W słońcu nic na ekranie nie widać. Głośnik zewnętrzny jest naprawdę kiepski, trzeszczy itp. Dźwięk na słuchawkach jest poprawny(Jak to ma być telefon do muzyki to lepiej odpuść). Brak equalizera, albo go nie potrafię znaleźć. Zawsze korzystałem z osobnej apki. Tył obudowy bardzo się rysuje, nie jest to szkło tylko jakiś błyszczący plastik. Z przodu kamerka VGA, jak masz dobrze oświetlone pomieszczenie to widać nawet dobrze, jak na aparat VGA.

Pisz co chcesz wiedzieć więcej to się jeszcze wypowiem na dany temat.

Edytowane przez Begawit
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oglądałem recenzje tych trzech telefonów i najbardziej przypadła mi do gustu właśnie M2. Podobno aparat nie jest najgorszy, na aparacie przednim mi nie zależy za bardzo, ważne żeby główny robił stosunkowo dobre zdjęcia. Co do słuchania muzki, korzystam z tego ale nie jestem jakimś audiofilem, byleby grało dosyć czysto. Z oglądania filmów na telefonie raczej nie korzystam, zależy mi za to na przeproblemowym korzystaniu z internetu. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy polecasz ten telefon czy raczej sobie go odpuścić? Dziękuję za opinię i czekam na więcej :)

Link to post
Share on other sites

Przedni aparat przy dziennym świetle robi dobre zdjęcia, gorzej nocą wiadomo. Na słuchawkach dźwięk jest czysty, często słucham na nim muzyki i nie narzekam, ew zainstaluj equalizera. Dołączone do zestawu słuchawki są dobre, dla mnie jedne z lepszych jakie miałem z telefonów. Co do internetu, Na Wi-Fi internet śmiga szybko, strony są dosyć szybko wczytywane(wersje komputerowe). Strony mobilne wczytują się w mgnieniu oka. LTE działa jak powinno.

 

EDIT: Miałem podobny wybór w abonamencie i wybrałem M2. To czy weźmiesz ten telefon to już jest Twoja indywidualna sprawa.

Edytowane przez Begawit
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...