Skocz do zawartości

Komputer do 5000zł


Recommended Posts

Nikt zdrowy umysłowo nie weźmie GTX480. Wiem, że brzmi to jak fanboystwo ale taka jest prawda.

 

edit:@up. Raczej na to trochę poczekamy a z tego co wiemy HD 6xxx ma być zabójcą Gtx 4xx. Wystarczy, że ulepszą tesselację i będzie pozamiatane bo tylko w tesselacji GTX 4xx ma przewagę nad HD 5xxx

Link to post
Share on other sites

Nikt zdrowy umysłowo nie weźmie GTX480. Wiem, że brzmi to jak fanboystwo ale taka jest prawda.

Sugerujesz, ze zarowno ja jak i kilkudziesieciu uzytkownikow benchmarka powinno poddac sie hospitalizacji w placowce zajmujacej sie zdrowiem psychicznym?

 

Nudza mnie juz Twoje wypowiedzi, i mam dosc tego, ze obrazasz ludzi. Moim zdaniem powinienes dostac jak nie bana to chociaz warna.

Link to post
Share on other sites

No i git, zestawik jak marzenie. GTX 460 jest spoko, nie ma co się w SLI pakować. Teraz sobie pograsz na 460 a za pół roku albo rok wymienisz sobie na coś naprawdę mocnego. A co do tego GTX 480 to ja gdybym nie patrzył na nic innego jak na wydajność to bym sam go wziął ale wole mieć takiego 5870 który jest dużo tańszy, cichszy i nie rozgrzewa mi podzespołów do czerwoności.

Link to post
Share on other sites

takiego 5870 który jest dużo tańszy, cichszy i nie rozgrzewa mi podzespołów do czerwoności.

No i tu ciekawostka, GTX480 podczas normalnego uzytkowania (chyba, ze ktos gra w furmarka) jest cichszy od referentow z polek ATI :D (subiektywne odczucie, nie mierzone sprzetem pomiarowym)

No i nie jest tanszy :)

Link to post
Share on other sites

A może jednak porównywac będziemy karty jednej firmy

http://www.ceneo.pl/6761464

http://www.ceneo.pl/4911904

I już mamy 400zł różnicy, a ten TwinTech co to ma być!

Musisz się zgodzić, że w kwestii cena/wydajność lepszym wyborem jest 5870. Gdyby różnica między tymi kartami była 200zł to bym brał 480, gdybym nie wiedział o istnieniu GTX460 SLI rzecz jasna :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...