Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa do Kingston Hyperx Cloud


Recommended Posts

w przypadku cal akurat zmiany są naprawdę bardzo duże po zmianie kabla ale faktycznie będzie lepiej jak sobie je posłucha na stokowym przewodzie.

 

gdy kupiłem cal byłem zadowolony,aczkolwiek zawiedziony ich mułem , trzeba było jaśniejsze oampy montować- AD8022,  pomogło  ale i tak sporo dała później wymiana przewodu ,choć to dawno było, więc nie pamiętam dokładnie, nie mniej jednak słuchawki czułe na charakter źródła (to bardzo dobrze) i na wszelkie mody.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

https://www.audeos.pl/pl/p/Gotowy-przewod-do-recablingu%2C-samodzielny-montaz/45

 

gotowy przewód do montażu ale z tego co wiem można im zlecić taki recabling. 

 

ludzie na mp3store oferują takie względnie tańsze usługi,ale na dobrym kablu bym nie oszczędzał. :rudolph:

 

W końcu wróciły do mnie moje uszkodzone CALe, kabel zamówiłem więc jak tylko przyjdzie to zabieram się za wymianę. Co prawda nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy ale zlecać komus cos takiego za ponad 100zł to troche słabo więc spróbuję sam. Jakieś rady? :)

Link to post
Share on other sites

przede wszystkim dobrze luty porobić , ja z początku zrobiłem "o tak se" , a jakość tylko trochę się polepszyła, mimo ,że dobry przewód kupiłem i wtyk. 

 

lektura dla ciebie.

http://www.head-fi.org/t/353941/recabling-denon-ah-d1001-d1000

http://forum.mp3store.pl/topic/122493-creative-aurvana-live-cal-recabling/

 

materiałów znajdziesz pełno na sieci.

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo, na pewno poczytam i będę robił ostrożniej bo troche mi skzoda przewodu za prawie 100zł

 

A właśnie, mówiąc o lutach o co dokładniej Ci chodzi ? Żeby dobrze przylutować przewody do przetworników? W sensie nie marnować cyny? :)

Edytowane przez navka
Link to post
Share on other sites

przewody muszą być dobrze ocynkowane ,pokryte. A sama cyna ładnie,bezproblemowo musi się się wylać na żyły. Konieczne jest zanurzenie wcześniej tych żył , kalafonią,(można kupić razem z cyną) to jest bardzo ważne, inaczej właśnie cyna ich dobrze nie pokryje.

 

polecam również poczytanie na ten temat.Na szczęście zabieg jest prosty,łatwo się tego nauczyć.  

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czołem

przewodzik dzisiaj przyszedł ale że jestem laikiem a chcę się tego nauczyć to mam pytanko:

w oryginalnym przewodzie są 4 żyły, każda innego koloru.

W tym z audeos.pl są 2xbiałe i 2xniebieskie

 

Szukałem w necie ale nadal za bardzo nie wiem który zamienić z którym  żeby poprawnie wszystko zrobić.

Ponoć to nie ma znaczenia, byleby obydwie słuchawki miały tak samo przylutowane przewody.

 

Jakieś porady? O samo lutowanie się nie martwię, już wiem z czym to się je ;)


Dodam że na tym przewodzie nie ma oznaczenai gdzie jest plus czy masa. Wiem, że na membranie, po stronie czerwonej kropki jest plus.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...