Skocz do zawartości

Czy moj zasilacz wytrzyma przy geforce gtx 460 768 mb


Recommended Posts

Otóż posadam sprzęt AMD Phenom II X4 820, 2800 Mhz,plyta glowna MSI MS-7646, Mikrouklad plyty glównej AMD 770, AMD K10 ,ksrta graficzna radeon hd5670 1gb , 4bg ramu.dysk 1tb

zasilacz tifsp model fsp 400-60emdn 400w Fortron,tak myśle ze to fortron

I mam pytanie czy Moj zasilacz da radę gtx 460 768 mb ?

Albo gtx 465 1gb?

Link to post
Share on other sites

Otóż posadam sprzęt AMD Phenom II X4 820, 2800 Mhz,plyta glowna MSI MS-7646, Mikrouklad plyty glównej AMD 770, AMD K10 ,ksrta graficzna radeon hd5670 1gb , 4bg ramu.dysk 1tb

zasilacz tifsp model fsp 400-60emdn 400w Fortron,tak myśle ze to fortron

I mam pytanie czy Moj zasilacz da radę gtx 460 768 mb ?

Albo gtx 465 1gb?

 

Czy aby na 100% jest to forton ?

Możesz dać zdjęcia "wnętrzności" oraz jego wagę ?

Link to post
Share on other sites

Hej wlasnie chyba wezme ta karte w przyszlym tygodniu,tylko martwi mnie zasilacz inni pisza ze nie da rady?Inny ze przez jakis czas bedzie dawal, ale pozniej bede musal go zmienic.Bardziej by mi odpowiadala ta 2 opcja bo jak bede musal kupic zasilacz to bede musal sie wstrzymac troszke dluzej z kupnem karty.aLE JAK wy piszecze ze da rade to chyba wam zaufam,poprostu nie bede podkrecal grafy ani procka na tym zasilaczu.

Link to post
Share on other sites

Hej wlasnie chyba wezme ta karte w przyszlym tygodniu,tylko martwi mnie zasilacz inni pisza ze nie da rady?Inny ze przez jakis czas bedzie dawal, ale pozniej bede musal go zmienic.Bardziej by mi odpowiadala ta 2 opcja bo jak bede musal kupic zasilacz to bede musal sie wstrzymac troszke dluzej z kupnem karty.

 

 

Rade da tylko żebyś się nie mylił że to Forton bo jak jakieś "byle co" to może być nie miło :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam jeszcze takie pytanie ,czy jest różnica miedzy gtx460 768mb a gtx 460 1gb.Czy do tego drugiego potrzebny jest mocniejszy zasilacz niż do pierwszego ,czy wymagają może tego samego.Bo ten gtx 460 na elera shop który tutaj kolega już oglądał na stroce jest własnie 1gb.I jest tańszy wiec brał bym tego tańszego z większa pamięcią.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...