Skocz do zawartości

Poszukiwania klawiatura do 300 zł


Recommended Posts

Witam, poszukuje klawiatury która zastąpi moje starą zniszczoną 800V od A4Techa.

 

Mam kilka rzeczy które potrzebuje w nowej klawiaturze, mianowicie musi być małą, używam teraz do grania Razer Tartarusa (głownie WoW i inne MMO/MOBY) tartarusa, dlatego zależy mi żeby jej rozmiary był jak najmniejsze, co za tym idzie blok numeryczny jest zbędny, chyba że klawiatura zmieści sie w mniej niż 400 mm. Skok klawiszy musi być duży. Enter też fajnie jakby byl duży (przypominający odwrócone L) aczkolwiek robiąc rozeznanie cięzko taki znaleść, dodatkowo chciałbym żeby klawisze f1-f12 nie były złączone tylko była między nimi przestrzeń, tj między f4-f5, f8-f9 itp. Warto też by było wkońcu rozejrzeć się za mechanikiem

Na tą chwilę większość wymagań spełnia kilka klawiatur m.in:

Rozmiary + cena

 

366 mm x 154 mm Razer blackwidow tournament 2014 (289 zł)
370 mm x 150 mm Tt Meka (279 zł)
376 mm x 154 mm Tesoro Tizena (299 zł)
 
Każda wymieniona jest mała, Tt Meka mieści się rozmiarze pomimo uproszczonego bloku numerycznego. Zastanawiają mnie też jakiej jakości są te przełączniki od razera oraz Kailh zastosowane w Tesoro, Cherry MX z tych trzech występują w Tt, oraz jaki kolor przełącznika będa najlepsze do WoWa i MMO, zależy mi na nie bardzo głośnych, takich siła nacisku nie była ani za mała ani za duża. 
 
Jak myślicie? Która byście wybrali? A może jakieś inne propozycje, moge rozważyć również membranówki, jeżeli będa spelniać wszystkie wymagania.
 
 
Model spelniający wszystko poza cena:
Czegoś takiego szukam
 
Z góry dzięki

Nie ma takiej klawiatury? Coś z membranowych może?

Proszę o poradę

Edytowane przez solaq
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam  z powrotem. Czy klawaitura CM Storm Rapid I posiada możliwość mapowania klawiszy i ustawiania pod nie makr?

 

Budżet zwiększył się o marne 100 zł i wynosi teraz 400 max. Czy pojawiło się może coś nowego?

 

Znalazłem jeszcze Corsair K65 (nie raptor) oraz właśnie wymieniona wyżej CM Storm Rapid. Kwestię dużego entera (UK layout) juz odłożyłem ze wzgledu pójścia na kompromis. Również zależalo by mi na jakimkolwiek podświetleniu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...